Sledujete současné kabelkové trendy? Stále není příliš pozdě na letní styl!

Sledujete současné kabelkové trendy? Stále není příliš pozdě na letní styl!

Nejlepší přítelkyní každé ženy je kabelka. Věrná společnice pojme smartphone, peněženku a další důležité věci, bez kterých byste byla venku jako bez rukou. Navzdory praktičnosti byste však neměla zapomínat na skutečnost, že kabelka je především módní doplněk. A jak je to už dlouho, co jste si naposledy udělala radost novým kouskem? Pokud jste toto léto ignorovala nejnovější trendy, stále máte čas na nápravu. Prozradíme vám, jak se věci mají.

Nebraňte se barvám

Letní sezóna souvisí s pestrobarevnými kombinacemi. Elegantních a méně výrazných tónů si užijete na podzim. Teď jsou v kurzu ostré barvy v podobě slunečně žluté, petrolejové modré nebo razící růžové. Podtrhněte výjimečnost letního outfitu a ukažte světu, že se umíte bavit. Barevné dámské kabelky jsou hravé a vykouzlí vám úsměv na rtech. Krok vedle však neuděláte ani v případě pastelových barev. Ať už vsadíte na jemnou modrou nebo romanticky růžovou, módní policie nebude mít jediný důvod ke kritice. K žádaným barvám patří také „nahá“ barva, která perfektně ladí se všemi ostatními tóny. Potrpíte-li si na klasiku, okamžitě si ji zamilujete.

Nebraňte se netradičním tvarům

Do středu pozornosti vás může dostat výrazná barva a stejně tak i zvláštní tvar. Co takhle originální a praktický vak/pytlík? Skvěle si rozumí s úzkými džínsy a volnějším tričkem. Dalším letním hitem je crossbody kabelka. Posuvný pásek umožňuje nastavení optimální délky. Menší crossbody lze nosit i jako psaníčka – stačí sundat pásek. Pestrá nabídka crossbody kabelek potěší vyznavačky všech stylů. Ať už vám je bližší sportovní nebo party look, přijdete si na své.

Pořiďte si jednu luxusní, zasloužíte si to

Luxusní kabelky nejsou jen pro „vyvolené“. Za skvělé ceny je seženete na www.blaire.cz. Kožené kabelky pochází z Mekky módy – Itálie. Zboží je k mání v omezeném počtu kusů, takže budete mít jistotu, že na ulici nepotkáte nikoho se stejným modelem.

Publikováno: 27. 08. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: kabelky 2016 | kabelky trendy