Pánské trendy letošního léta – jinak než nalehko to nejde

Pánské trendy letošního léta – jinak než nalehko to nejde

I kdyby letošní pánské módní trendy prosazovaly jakýkoliv top look, pokud není pořádně vzdušný a minimalistický co do množství materiálu, rozhodně mu davově nepropadneme. Ve třicítkách totiž na sobě jen stěží oceníme více než jen plavky. Pojďte se tedy trendově vyletnit. V plavkách přece jenom všude chodit nejde!

Pánská móda velí: místo trika tílko

Tílka mají své příznivce i odpůrce. Ale jakmile rtuť překročila třicítku, váhavost i antipatie jdou stranou. Odhalit ramena lehkému vánku je příjemné. Podpaží dýchá a tílko nás ani v horku nezklame mokrými fleky. V e-shopu Bolf najdete skvělá pánská tílka s originálními potisky i v zajímavé barevnosti. Oblíbené motivy si lze vybrat hned z několika barevných variant. Takže je jedno, jestli jste milovníkem bílé nebo černé klasiky, jestli neumíte odolat army barvám, nebo rádi ulítnete třeba na červené. Tip: Zelené pánské tílko tang top s potiskem Bolf

Nejpraktičtější kraťasy na léto? Koupací šortky

Pořád trváte na tom, že vzhledem k počasí byste přece jen nejraději chodili pořád v plavkách? No, proč ne! Pánské módní trendy tomu vlastně nahrávají. Hitem jsou totiž šortky, ve kterých klidně skočíte do městské fontány, do rybníku, nebo se smočíte v potoce, přestože jste to vůbec neplánovali. Dříve byste na to nebyli oblečeni, dnes to není problém. Značka Bolf nabízí vlastní koupací šortky vyrobené ve spolupráci s firmou MHM. Jsou opatřeny praktickou síťkou, takže boxerky ani slipy pod ně nepotřebujete. I díky tomu jsou vždy připraveny k použití. Navíc velice dobře schnou a jsou moderní i co do designu. Trendy pro pánské oblečení dnes jasně říkají: noste univerzální styl. Nemyslí se tím žádná nudná uniformita, ale šatník bohatý na univerzální kousky, jakými jsou již zmíněné koupací šortky. Nepotřebujte různé kraťasy na výlet, doma na zahradu, do horkem vyhřátého bytu, a nakonec ještě šortky na plavání. Potřebujete jeden typ univerzálních kraťasů. Ale na druhou stranu, dopřejte si jich hned několik.

Publikováno: 05. 08. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: módní trendy 2018