Jak zachránit vztah před rozvodem a znovu se zamilovat?

Jak zachránit vztah před rozvodem a znovu se zamilovat?

Vztah není procházka růžovou zahradou, ale naopak velmi trnitá cesta, která však může vést ke krásnému cíli – společnému stáří plnému úžasných vzpomínek. Pokud spolu partneři přečkají všechna životní úskalí, jejich vzájemné pouto v průběhu času zesílí. Jenomže to se snadno řekne a hůře dělá. Překonání krizí není snadné a podle statistik končí rozvodem každé druhé manželství. Nejčastěji pak po třech, pěti a deseti letech. Možná takovou menší či větší manželskou či partnerskou patálii prožíváte právě nyní a chystáte se to zabalit. Ale co kdybyste vztah naopak zachránili? Paradoxně se u toho královsky pobavíte, protože vám v tom pomohou erotické pomůcky.

Sex je kořením života

Bez milování nemůže běžný vztah dlouhodobě přežít, a proto si položte otázku, zda vám to v posteli klape. Nedostatek sexu patří mezi časté příčiny nevěry, které logicky vedou ke krachu manželství. Přitom stačí tak málo – vyjasnit si, co se vám líbí a přijmout fakt, že i váš protějšek má své speciální potřeby. Budete-li si je vzájemně plnit, pravděpodobně se do sebe opět zamilujete.

Trocha erotické inspirace

Střídání dvou poloh je fajn tak pro prvních pár měsíců vztahu. Ale co pak? Sexperimentátoři by vám doporučili kámasútru, hezky stránku po stránce, ovšem popravdě ne všechny pozice jsou příjemné a naopak by vás mohly od dalších pokusů odradit. Mnohem lepší je erotická inspirace formou „péčka“. Filmy pro dospělé zaručeně nažhaví a dodají vám chuť ke zkoušení nových hrátek.

Vibrátor, nebo dildo?

Koukáním na profesionály váš nový postelový život teprve začne. Dalším krokem by mělo být pořízení základních erotických pomůcek. Nepochybně mezi ně patří vibrátory a dilda. Jaký je mezi nimi rozdíl? Vibrátor (jak je ostatně patrné z názvu) nabízí několik skvělých vibračních funkcí. Dildo sice nevibruje, ale také je s ním velká zábava. Vyrábí se v mnoha variantách – například jako rotační, ejakulační, nafukovací, s varlaty...

Erotické vieonávody

Dilda a vibrátory představují pomyslnou špičku ledovce. Erotických pomůcek je tolik, že by trvalo dlouho je všechny vyjmenovat. Přesvědčit se o tom můžete v sexshopu RuzovySlon.cz, kde najdete kvalitní a zdravotně nezávadné hračky pro dospělé od A do Z. Jeden z nejznámějších českých prodejců zároveň provozuje kanál s erotickými videonávody, a právě ten vám bude nápomocný při výběru. Momentálně jich je online více než tisícovka. https://www.youtube.com/watch?v=IbiBPC30fXk Budete-li se řídit heslem „ohraný sex je zabiják vztahu“ a průběžně sledovat novinky, s nejvyšší pravděpodobností se vám podaří manželství či partnerský vztah zachránit. Jak je to možné? Vysvětlení je prosté - láska neprochází žaludkem, ale postelí. Jakmile vás opět začne bavit milování, do společného soužití se vrátí zamilovanost a harmonie!

Publikováno: 19. 10. 2018

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: jak se znovu zamilovat | jak zachránit manželství | jak zachránit vztah