Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Jaké dětské hračky zrovna „letí“? Aneb čím u svých dětí rozhodně zabodujete

Blíží se vysvědčení. Jestlipak už máte pro své ratolesti motivační odměnu v podobě hezké hračky? Dát dítku něco na hraní je mnohem lepší než ho cpát nezdravými sladkostmi. Ale po čem sáhnout, když je nabídka tak široká? Pokud se v současném sortimentu hraček neorientujete, načerpejte inspiraci v následujících řádcích. Podívali jsme se na nabídku internetového prodejce MIKATON a zjistili, co je momentálně v kurzu.

Plyšové hračky nikdy neomrzí

Plyšové hračky jsou evergreen. Hráli jsme si s nimi my a rády si s nimi hrají i dnešní děti. Co se však mění je konkrétní podoba plyšáků. Chcete-li dětem udělat radost, darujte jim postavičku z jejich oblíbené pohádky. Na devětadevadesát procent to bude něco z animáků z dílen studií Pixar nebo Walt Disney. Chybu neuděláte ani v případě Sponge Boba, Trollů, Hvězdných válek a nestárnoucího Krtečka. Nabídka je opravdu pestrá a najdete v ní plyšové kamarády pro kluky i holky.

V létě si děti hrají ve vodě a na zahradě

Léto právě začalo a děti tak najdou využití také pro hračky do vody. Nejlepší volbou je bezesporu vodní pistole. Ale musí být pořádná, žádná malá stříkačka. Dítka vám budou vděčná také za vodní skluzavku s vlhčením a bazénkem. A máte-li na zahradě větší bazén, pořiďte jim do něj pohodlné lehátko nebo nafukovací plavidlo v podobě labutě či velryby. Pořádnou porci zábavy garantuje také plastový prak s pěnovými míčky.

Proč nakupovat hračky na MIKATONU?

MIKATON má v nabídce přes dvacet tisíc produktů skladem, a to nejen pro děti. Stejně dobře u něj nakoupíte také věci, které potřebujete vy. Třeba módní doplňky, galanterii, bytové dekorace, oblečení a spoustu dalšího. Doprava je levná (případně zdarma) a pro registrované zákazníky jsou připraveny extra slevy.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *