Jaké dětské hračky zrovna „letí“? Aneb čím u svých dětí rozhodně zabodujete

Jaké dětské hračky zrovna „letí“? Aneb čím u svých dětí rozhodně zabodujete

Blíží se vysvědčení. Jestlipak už máte pro své ratolesti motivační odměnu v podobě hezké hračky? Dát dítku něco na hraní je mnohem lepší než ho cpát nezdravými sladkostmi. Ale po čem sáhnout, když je nabídka tak široká? Pokud se v současném sortimentu hraček neorientujete, načerpejte inspiraci v následujících řádcích. Podívali jsme se na nabídku internetového prodejce MIKATON a zjistili, co je momentálně v kurzu.

Plyšové hračky nikdy neomrzí

Plyšové hračky jsou evergreen. Hráli jsme si s nimi my a rády si s nimi hrají i dnešní děti. Co se však mění je konkrétní podoba plyšáků. Chcete-li dětem udělat radost, darujte jim postavičku z jejich oblíbené pohádky. Na devětadevadesát procent to bude něco z animáků z dílen studií Pixar nebo Walt Disney. Chybu neuděláte ani v případě Sponge Boba, Trollů, Hvězdných válek a nestárnoucího Krtečka. Nabídka je opravdu pestrá a najdete v ní plyšové kamarády pro kluky i holky.

V létě si děti hrají ve vodě a na zahradě

Léto právě začalo a děti tak najdou využití také pro hračky do vody. Nejlepší volbou je bezesporu vodní pistole. Ale musí být pořádná, žádná malá stříkačka. Dítka vám budou vděčná také za vodní skluzavku s vlhčením a bazénkem. A máte-li na zahradě větší bazén, pořiďte jim do něj pohodlné lehátko nebo nafukovací plavidlo v podobě labutě či velryby. Pořádnou porci zábavy garantuje také plastový prak s pěnovými míčky.

Proč nakupovat hračky na MIKATONU?

MIKATON má v nabídce přes dvacet tisíc produktů skladem, a to nejen pro děti. Stejně dobře u něj nakoupíte také věci, které potřebujete vy. Třeba módní doplňky, galanterii, bytové dekorace, oblečení a spoustu dalšího. Doprava je levná (případně zdarma) a pro registrované zákazníky jsou připraveny extra slevy.

Publikováno: 25. 06. 2017

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: hračky do vody | nejlepší dětské hračky | tipy na hračky pro děti