Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Objevili jsme tajemství krabičkové diety!

Také jste při pohledu do zrcadla zjistili, že postava, kterou jste se pyšnili za mlada, je ta tam? Přibrat pár kilo navíc bývá mnohem jednodušší, než zhubnout a většina „zaručených“ diet jednoduše nefunguje. V opačném případě je redukce váhy krátkodobá a brzy se dostaví jojo efekt. Zbylé způsoby hubnutí sice fungují, ale jsou moc pomalé na to, abyste je dodrželi tak dlouho, než se dostanete na stanovenou váhu. Jak z toho ven? Existuje vůbec dieta, jejíž podstatou není sebetrýznění a která se dá držet velmi dlouho? Pokud jste již v souvislosti s dietou slyšeli o takzvaných krabičkách, jste doma.

Výhody krabičkové diety

Krabičková dieta je ve svém „oboru“ doslova legendou. Dost možná proto, protože skutečně funguje. Oproti drtivé většině ostatních diet má celou řadu výhod – její podstatou je chutná a zároveň vyvážená dietní strava, která se skládá z pěti jídel. Ty sestavuje výživový specialista, který dbá na to, aby stravníci nestrádali a hublo se jim tak nějak lépe, než v rámci běžné diety. Přízvisko „krabičková“ nezískala pro nic za nic. Těm, kteří se dietu rozhodnou vyzkoušet, vozí každý den kurýr krabičky s dietním pokrmem. S tím se samozřejmě pojí i další výhoda – obrovská časová úspora. Rozhodnete-li se pro krabičkovou dietu i vy, odpadne vám nutnost nakupování a přípravy pokrmu. Čas tak můžete věnovat mnohem příjemnějším věcem.

Krabičková dieta vám pomůže zhubnout a nastolit zdravý životní styl

Krabičková dieta je k mání v několika variantách. Podstatou první je především redukce váhy, zatímco druhá slouží k jejímu udržení a celkovému zlepšení jídelníčku. Denní přísun kalorií, které spořádáte během redukčního stravování se pohybuje v rozmezí 5000 kJ (ženy) až 7000 kJ (muži). Průměrný měsíční váhový úbytek činí 5 – 7 kg. U každého člověka je samozřejmě váhový úbytek individuální. S krabičkovou dietou nebudete trpět pocitem hladu a díky vyvážené stravě se nedostaví nežádaný jojo efekt.