Jako Britové můžete bydlet i v Praze

Jako Britové můžete bydlet i v Praze

U bydlení v hlavní městě ještě na chvíli zůstaneme. Jedním z dalších developerů, jehož projekty rozhodně stojí za pozornost, je také společnost FIINEP. I ta je na trhu téměř dvacet let, během kterých vybudovala více než 7000 bytů a to nejen v České republice, ale i na Slovensku. Hlavní náplní společnosti je nejen výstavba a prodej širokého spektra nemovitostí, ale také kompletní revitalizace velkých pozemků. Filosofií společnosti je realizace moderních obytných i administrativních budov, které se nachází na nejkvalitnějších pozemcích v prémiových lokalitách. Kromě toho však jako jeden z mála developerů poskytuje i komplexní finanční služby a to včetně bankovního zajištění složených finančních prostředků.

Kvalita a profesionalita služeb přinesla společnosti FINEP několik prestižních ocenění a zařadila ji mezi naprostou špičku mezi českými developery. Pro ukázku širokého záběru společnosti bychom vám rádi představili Britskou čtvrť, která patří mezi nejpozoruhodnější novostavby Praha.

Vítejte v Britské čtvrti

Výstavba Britské čtvrti ve Stodůlkách byla rozfázována na několik etap (v současné době probíhá realizace IV. Části) a všechny z nich se chlubí exkluzivním výhledem, širokým spektrem bytů od 1+kk (38 m2) až po rozlehlé 4ěkk (120 m2), nadstandardní tříletou zárukou, bezbariérovým přístupem a vysokým standardem bydlení. Byty Praha 5 jsou navrženy tak, aby svým obyvatelům poskytovaly maximum pohodlí a prostoru a jejich nezbytnou součástí je i vlastní parkovací místo v podzemních garážích nebo na velké venkovní parkovací ploše. Samozřejmostí je výborná občanská vybavenost a dostupnost MHD. Společně se čtvrtou etapou vznikne ve Stodůlkách také park s dětským hřištěm a vodní prvky, které plynule navážou na náměstí. Britská není zdaleka jediným projektem. Na ty ostatní se můžete podívat přímo na webových stránkách finep.cz, kde naleznete také informace zaměřené na prodej nebytových prostor Praha.

Publikováno: 23. 02. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: Britská čtvrť | bydlení v Praze | byty praha 5 | finep | praha stodůlky byty