Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Kosmetika Navia: Recenze kvalitních přírodních produktů ze Slovenska

Kosmetika Navia představuje jasnou odpověď na otázku:“Jak o sebe pečovat v souladu s přírodou?“. Současná doba je plná chemie, a proto je velice těžké se neznámým látkám ubránit. Spousta lidí si však začíná uvědomovat, že příroda je všemocná, a proto čistě přírodní kosmetika zažívá obrovský boom. Vznikají nové značky, přičemž jednou z nich je i slovenská společnost Navia, za kterou stojí absolventka lékařské fakulty Martina Dudová.

Martina na lékařské fakultě studovala chemii, a tak moc dobře ví, jak jednotlivé látky obsažené v moderní kosmetice negativně působí na tělo a pokožku.

Kosmetika Navia je založena na čistě přírodních surovinách

Martina nejprve vyráběla kosmetiku pouze pro sebe a své známé. Začalo ji to natolik bavit, až se nakonec z domácí výroby stala uznávaná značka, a to nejen v rodném Slovensku, ale také u nás. Martina využila veškeré poznatky ze studií ke svému prospěchu. Používá kvalitní složky, které mají pozitivní vliv na pokožku, vlasy a další části těla. Žádné parfémy, ropné deriváty, ani umělé konzervanty barviv. Navia vyrábí šampony, krémy, deodoranty i oleje.

kosmetika Navia - šlehaný balzám

Jaké produkty Navia prodává?

Velice oblíbený je Přírodní tuhý šampón Maca proti vypadávání vlasů, jenž je dokonce svým složením vhodný i pro vegany. Určený je na všechny typy vlasů a pyšní se čisticími a regenerativními účinky. Potěší vás absence parabenů, silikonů a sulfátů SLS a SLES.

Dále kosmetika Navia nabízí dámský přírodní tuhý deodorant Ranní rosa s jemnou a květinovou vůní. Jeho předností je, že nedráždí citlivé podpaží ani nezanechává fleky na oblečení, což se o chemických alternativách říci nedá.

Pro mastnou a smíšenou pleť se zase hodí Avokádový krém, který si poradí s akné, začervenáním a vyrážkou. Určený je dokonce i na lupénku, ekzém, mykózy a záněty.

Pokud tedy hledáte produkty pro vyživení a regeneraci pokožky či vlasů, obraťte se na ryze slovenskou značku Navia, která si zakládá na precizním zpracování.

Naše hodnocení
  • Kvalita výrobků
  • Velikost nabídky
  • Efekt
  • Ceny
4.9

Pár slov závěrem

Slovenská přírodní kosmetika Navia je dobrou volbou pro každého, kdo chce o své tělo pečovat šetrně – bez zbytečné chemie. Produkty jsou vysoce kvalitní, nabídka široká a ceny přijatelné. Doporučujeme!

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *