Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Jakub Hrbáč – férový realitní makléř s lidským přístupem pomůže i vám

Zvažujete nad stěhováním do většího města, ale neztotožňujete se s uspěchaným pražským životem? Jednoduchá rada zní – přestěhujte se do Brna. Moravská metropole má s Prahou leccos společného, ale na druhou stranu nabízí mnohem více klidu a soukromí. Brno vám nabídne unikátní kombinaci občanské vybavenosti, kultury a pracovních příležitostí, které se nedá odolat. Milovníci přírody jistě ocení i bezprostřední blízkost Moravského krasu, který je od Brna co by kamenem dohodil.

Pokud si za své budoucí místo k životu vyberete Brno, můžete si gratulovat. Na druhou stranu – neříkejte hop, dokud nepřeskočíte. Ve vašem případě dokud nenajdete ideální adresu. I v Brno je samozřejmě rozděleno na atraktivní a horší lokality a pokud se v místním trhu s realitami nevyznáte, můžete lehce šlápnout vedle. Pokud navíc nemáte na hledání vhodného bydlení čas a náladu, bude se vám hodit asistence od někoho, kdo se v oboru pohybuje jako ryba ve vodě. Nikoho takového neznáte a máte s realitními makléři špatné zkušenosti? V tom případě vás přístup Jakuba Hrbáče, jednoho z nejúspěšnějších osobních makléřů společnosti RE/MAX, mile překvapí.

Jakub Hrbáč je odborník na svém místě a domy a byty na prodej Brno má doslova v malíčku. Důvodem, proč byste si na pomoc měli přizvat právě jeho, však není jen dokonalá znalost brněnského realitního trhu a dokonce ani nejvyšší možné dosažené vzdělání ukončené certifikací ISO 17024. Jakub Hrbáč totiž nabízí především lidský přístup a stoprocentní nasazení. Najde vám vysněné bydlení a vyjedná co nejnižší cenu. Vezme si na starosti i prověření fyzického stavu objektu a postará se také o související právní stránku transakce. Zajistí, aby byla smlouva oboustranně výhodná a vy v budoucnu nemuseli řešit jakékoliv problémy.

Osobní makléř by neměl být pouhým zprostředkovatelem, jehož jediným záměrem je inkasování provize. V případě Jakuba Hrbáče se ničeho takového bát nemusíte. Přečtěte si o něm a jeho službách na webu www.jakubhrbac.cz a nepřehlédněte ani blog se zajímavými tipy. S Jakubem se ke svému novému bydlení dostanete mnohem dříve a ušetříte spoustu peněz i času.