Jakub Hrbáč - férový realitní makléř s lidským přístupem pomůže i vám

Jakub Hrbáč - férový realitní makléř s lidským přístupem pomůže i vám

Zvažujete nad stěhováním do většího města, ale neztotožňujete se s uspěchaným pražským životem? Jednoduchá rada zní – přestěhujte se do Brna. Moravská metropole má s Prahou leccos společného, ale na druhou stranu nabízí mnohem více klidu a soukromí. Brno vám nabídne unikátní kombinaci občanské vybavenosti, kultury a pracovních příležitostí, které se nedá odolat. Milovníci přírody jistě ocení i bezprostřední blízkost Moravského krasu, který je od Brna co by kamenem dohodil.

Pokud si za své budoucí místo k životu vyberete Brno, můžete si gratulovat. Na druhou stranu – neříkejte hop, dokud nepřeskočíte. Ve vašem případě dokud nenajdete ideální adresu. I v Brno je samozřejmě rozděleno na atraktivní a horší lokality a pokud se v místním trhu s realitami nevyznáte, můžete lehce šlápnout vedle. Pokud navíc nemáte na hledání vhodného bydlení čas a náladu, bude se vám hodit asistence od někoho, kdo se v oboru pohybuje jako ryba ve vodě. Nikoho takového neznáte a máte s realitními makléři špatné zkušenosti? V tom případě vás přístup Jakuba Hrbáče, jednoho z nejúspěšnějších osobních makléřů společnosti RE/MAX, mile překvapí.

Jakub Hrbáč je odborník na svém místě a domy a byty na prodej Brno má doslova v malíčku. Důvodem, proč byste si na pomoc měli přizvat právě jeho, však není jen dokonalá znalost brněnského realitního trhu a dokonce ani nejvyšší možné dosažené vzdělání ukončené certifikací ISO 17024. Jakub Hrbáč totiž nabízí především lidský přístup a stoprocentní nasazení. Najde vám vysněné bydlení a vyjedná co nejnižší cenu. Vezme si na starosti i prověření fyzického stavu objektu a postará se také o související právní stránku transakce. Zajistí, aby byla smlouva oboustranně výhodná a vy v budoucnu nemuseli řešit jakékoliv problémy.

Osobní makléř by neměl být pouhým zprostředkovatelem, jehož jediným záměrem je inkasování provize. V případě Jakuba Hrbáče se ničeho takového bát nemusíte. Přečtěte si o něm a jeho službách na webu www.jakubhrbac.cz a nepřehlédněte ani blog se zajímavými tipy. S Jakubem se ke svému novému bydlení dostanete mnohem dříve a ušetříte spoustu peněz i času.

Publikováno: 17. 12. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: domy a byty na prodej brno | Jakub Hrbáč | re/max brno | reality brno