Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Potřebujete rychle prodat byt? Držte se těchto tří zásad!

Vlastníte byt a rádi byste měli jeho prodej co nejdříve za sebou? Nechcete prodej bytu dlouho prodlužovat a nevíte si rady, jak prodat byt rychle a za příznivou cenu? Držte se našich čtyř pravidel, která vám v prodeji vaší nemovitosti pomohou!

1. Příprava bytu

Nejlepší, co můžete pro prodej vašeho bytu udělat, je pořídit jeho atraktivní snímky. Fotografie bytu musí být vždy kvalitní, ostré a měly by zachytit byt v jeho největší kráse. To znamená, že by na nich neměly být vidět vaše osobní věci, žádný nepořádek a jen minimum vybavení. Jedině tak mohou fotografie pomoci případným zájemcům si představit, jak by si byt vybavili podle svého vkusu a přání. Fotografie vašeho bytu by měly působit prostorným a projasněným dojmem. Na fotkách se věnujte především přednostem vašeho bytu.

2. Rozumná cena

Jedním z hlavních úkolů při prodeji bytu je stanovit takovou cenu, na které nebudete tratit, ale která bude přitažlivá i pro kupujícího. Jestliže nebudete mít na váš inzerát odezvu do jednoho týdne, patrně budete muset vaše nároky na cenu snížit. S určením té správné ceny za nemovitost vám pomůže dobrá realitní kancelář. Cenu nastavte rozumně již od samotného začátku prodeje bytu, zlevňování nepůsobí dobře na žádného kupujícího.

3. Stůjte nohama na zemi

Prodat nemovitost je někdy běh na dlouhou trať. Proto nezoufejte a snažte se najít řešení na možné problémy, které znemožňují rychlý prodej bytu. Chyba může být způsobena například špatným nastavením ceny bytu, nevhodnou inzercí, nebo specifiky, kterými byt disponuje. Počítejte také s tím, že peníze za prodej nemovitosti obdržíte až po celém procesu prodeje.

Při prodeji bytu se svěřte do rukou spolehlivé realitní kanceláře, která vyřeší veškeré náležitosti za vás. Dbejte na široké zkušenosti s prodejem nemovitostí a také na profesionální přístup realitních makléřů.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *