Jaro je (skoro) tady, přišel čas dát zahradu do latě

Jaro je (skoro) tady, přišel čas dát zahradu do latě

Možná si to ještě nepřipouštíte, ale období klidu zanedlouho skončí a na zahradě propukne hotové peklo. Vzhledem k tomu, že jde o vizitku vašeho bydlení, budete muset mobilizovat veškerou dostupnou zahradní techniku a pustit se do nezbytných jarních úprav. Výsledek bude stát za to a vaše zahrádka vás bude po zbytek roku reprezentovat. Jenomže co si počít v případě, kdy vám věrní pomocníci vypoví službu? Nezbude vám, než zavítat do hobby marketu a pořídit si nové. Anebo ještě lépe – do specializovaného e-shopu, kde značkovou zahradní techniku seženete levněji. Prozradíme vám, kde seženete vše od A do Z.

Internetový prodejce s vlastní kamennou prodejnou a servisem

Proč si to komplikovat, když se nabízí možnost elegantního nákupu na www.zahrada-eshop.cz? Internetový obchod provozuje zavedený prodejce ručního nářadí a zahradní techniky ELESPO, který je na trhu již od roku 1990. Oproti drtivé většině ostatních internetových prodejců disponuje také kamennou prodejnou a servisním místem. Budete-li mít zájem, můžete si zboží vyzvednout i osobě a na místě vyzkoušet. Sortiment čítá zahradní techniku renomovaných značek jako Hecht, Narex, Makita a další.

Buďme však trochu konkrétnější, na co byste se měli zaměřit vy?

Mezi nejdůležitější pracanty, bez kterých se neobejde žádný hrdý majitel zahrady, patří sekačky na trávu. Zmíněný prodejce nabízí elektrické, motorové i mechanické sekačky ve všech žádaných provedeních (lištové, bubnové, strunové), a to od světoznámých výrobců jako Bosch, Solo, Ferm, či Dolmar. Sekačkám sekundují pily, křovinořezy, kultivátory, multifunkční jednotky, foukače a vysavače a další zahradní technika. V nabídce je více než 6 000 výrobků, které si můžete koupit i na splátky. Při nákupu v ceně nad 5 000 Kč nebudete platit poštovné a v případě jakýchkoliv potíží s výběrem toho správného zboží vám ochotně poradí zákaznická podpora.

Publikováno: 31. 01. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: hecht | pily | sekačky na trávu