Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Jednatelem společnosti rychle a levně

Rozhodli jste se postavit na vlastní nohy a realizovat své podnikatelské záměry? Nebaví-li vás být zaměstnancem, staňte se vlastním pánem a skočte rovnýma nohama do světa byznysu. Uvažujte-li o vlastní společnosti, ale nevíte si rady s jejím zakládáním, jste na správné adrese. Doby, kdy bylo založení společnosti s ručením omezeným, případně akciové společnosti, spojeno s celou řadou problémů a navíc i s povinným vkladem základního kapitálu, jsou nenávratně pryč. Jednatelem se můžete stát rychleji a podstatně levněji. Poradíme vám, jak na to!

Fenomén jménem ready made

Nemáte po kapsách dvě stě tisíc na s.r.o., či dva miliony na a.s., nevadí. Připojte se k zástupu lidí, kteří využili předpřipravené společnosti a stali se jednateli ze dne na den i bez toho, aniž by museli skládat základní kapitál. Takzvané ready–made společnosti jsou právnické subjekty, který již nějakou dobu fungují. Jejich základní kapitál byl složen a a účetně vyveden pryč. Ceny takových společností začínají na 20.000 korunách. Rozhodnete-li se pro ready-made, vždy ji kupujte od prověřených zprostředkovatelů, kteří nabízí společnosti bez jakýchkoliv závazků. Alternativou je založení firmy, které se však bez základního kapitálu neobejde.

Nechte si založit firmu na míru

Koupíte-li ready-made, pravděpodobně budete muset nechat upravit některé údaje v obchodním rejstříku. Navíc se musíte spokojit s těmi, které jsou aktuálně v nabídce. Máte-li k dispozici vlastní kapitál a nechcete riskovat, že koupíte zadluženou společnost, nechte si založit firmu na míru. Stejně jako u ready-made, přijdete k hotovému. Lítání po úřadech se nekoná a vy tak ušetříte spoustu drahocenného času, který můžete věnovat podnikání. V případě renomovaného zprostředkovatele budete mít jistotu, že bude firma do rejstříku zapsána napoprvé. Ceny jsou přibližně stejné, jako u koupě ready-made.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *