Reklama

Zážitkové jízdy Tesla

Vyzkoušejte si na vlastní kůži úžasné jízdní vlastnosti vozu Tesla.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Sháníte autodíly?

Kvalitní autodíly za dobrou cenu najdete na www.euautodily.cz.

Zajímavé tipy

Byznys

Jednoúčelové stroje mají v průmyslu široké uplatnění

V průmyslovém segmentu se setkáte s mnoha různými stroji. Ve strojírenských oborech, automobilovém průmyslu, potravinářství a farmacii nachází uplatnění jednoúčelové stroje. Samotný název napovídá, že jsou sestaveny přímo pro jeden konkrétní účel, a tím pádem mohou nabídnout vyšší efektivitu či nižší cenu. V následujících řádcích se zaměříme nejen na jednoúčelové stroje, ale také na společnost, která se na jejich výrobu specializuje.

Jednoúčelové stroje se vyrábí na míru vždy konkrétnímu zákazníkovi, aby posloužily přímo jeho provozu. Jednoúčelové stroje jsou unikátní a sestaveny tak, aby vám nabídly to, co od nich potřebujete.

Využití jednoúčelových strojů

Spektrum využití je vskutku široké. O výrobu jednoúčelových strojů mají zájem strojírenské i automobilové firmy, stejně tak potravinářské společnosti a farmaceutické podniky. Stačí uvést své požadavky na stroj, přičemž výrobce je promítne do projektu.

V dané oblasti se setkáte se společností Company PMX s.r.o., která při sestavování strojů používá nejmodernější výpočetní techniku. Dokáže nabídnout vskutku kvalitní stroje, které jsou složeny z kvalitních prvků. Dlouhodobá životnost je samozřejmostí.

Co dále Company PMX s.r.o. nabízí?

Společnost vám dokáže nabídnout mnohem více než jen jednoúčelové stroje. V produktovém portfoliu najdete zakružovačky profilů, trubek i plechů. Poslouží vám také v případě, že potřebujete podavačestřižné nástroje, ale třeba i linky na profilování. Taková profilovací linka je vhodná do výroben profilů, neboť dokáže zpracovávat pás ze svitků a plech z přístřihu.

Jestliže máte zájem o střižné nástroje, které slouží ke střihání, pro Company PMX s.r.o. to není žádný problém. Poskytuje nástroje jednoduché, postupné, ale i kombinované. Záleží na tom, k čemu je potřebujete.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *