Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Zahoďte svůj hloupý telefon a pořiďte si chytřejší

Pamatujete si ještě na doby, kdy telefony sloužily skutečně jen k telefonování a čas od času jsme na nich naťukali SMSku? My ano a s klidným svědomím konstatujeme, že je jen dobře, že „mobilnímu pravěku“ dávno odzvonilo. Moderní mobilní telefony toho umí podstatně víc a jak to tak vypadá, brzy bude mnohem jednodušší vyjmenovat to, co ještě neumí. Moderní smartphony dokáží zastoupit počítač a jsme díky ve středu dění i tehdy, když se zrovna nacházíme na druhém konci světa. Pokud vám v kapse stále vibruje stařičký telefon s monochromatický displayem, je na čase ho vyměnit za nový!

Legenda jménem iPhone

Chytré telefony jsou obdařeny operačním systémem, díky kterému mají uživatelé přístup k nejrůznějším aplikacím. Podporují muti tasking, tedy používání několika aplikací najednou a jsou obdařeny výkoným hardware, o kterém si před deseti lety mohly zdát i některé stolní počítače. Mezi absolutní špičku patří legendární iPhone, který se momentálně prodává již v 5. generaci. iPhone 5 se chlubí 4“ dotykovým displayem Retina, který dokáže zobrazit 1136×640 obrazových bodů, interní pamětí 16 GB (pro laiky – spousta místa na filmy, aplikace a hudbu), 8 Mpx fotoaparátem nebo GPS modulem a gyroskopem. Ani to samozřejmě není kompletní výčet vychytávek, které jsou součástí nejúspěšnějšího smartphonu, ovšem i kdyby byl, tak se mu konkurenční chytré telefony stejně nevyrovnají. I Samsung Galaxy S3 nebo nejnovější modely od HTC nabízí spoustu muziky (často za málo peněz), ovšem pro toho, kdo měl jednou v ruce telefon s logem nakousnutého jablíčka, už není cesty zpět.

Když chytré mohou být i levné

Pokud jsme vás navnadili a začali jste uvažovat nad tím, že si taky jeden ten „ajfoun“ pořídíte, určitě zpozorněte u e-shopu levneelektro.cz. Jeden z nejsilnějších prodejců elektroniky nabízí mobilní telefony za perfektní ceny, možnost nákupu na splátky a dopravu vybraných produktů zcela zdarma.