JINTES České Budějovice: Kvalitní jazykové a počítačové kurzy nemusí být cenově nedostupné!

JINTES České Budějovice: Kvalitní jazykové a počítačové kurzy nemusí být cenově nedostupné!

Úspěšně jste maturovali, ale nedostali se na vysokou školu, a proto hledáte způsob, jak efektivně využít volný čas? Anebo jste již dávno v koloběhu pracovního procesu a rád byste zvýšili své šance na lépe placenou pozici? Není tajemstvím, že k hlavním požadavkům ze strany zaměstnavatelů patří jazyková vybavenost a v těsném závěsu počítačové dovednosti. Máte-li v obojím mezery, měli byste si vzdělání doplnit. Strach z příliš vysokého kurzovného není na místě – obraťte se na vzdělávací a personální agenturu Jintes CB, která zajišťuje široké spektrum jazykových i jiných kurzů.

Jazykové kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé

Jazykové kurzy České Budějovice jsou skvělým řešením pro každého, kdo se chce cizí jazyk naučit od základů, ale také pro mírně pokročilé. Nabídka kurzů je obsáhlá a čítá lekce angličtiny, němčiny a italštiny. Jednotná cena kurzovného je 2 700 Kč za pololetí, což je podstatně méně, než je obvyklý průměr. Minimální počet účastníků je 3 a v případě zájmu může Jintes CB zajistit také kurzy jiných jazyků, a to pro individuální zájemce, veřejnost i firmy.

Zlepšete svou počítačovou gramotnost

Nedílnou součástí nabídky jsou také počítačové kurzy České Budějovice. Jejich podstatou je výuka základních dovedností i rozšíření o pokročilé znalosti. Zájemci se mohou přihlásit na kurzy grafických programů (Adobe Photoshop, Corel Draw), digitální fotografie a její úpravy, balíčku MS Office a další tématické okruhy. Maximální počet účastníků je limitován na 12 osob. Díky tomu se mohou lektoři všem věnovat individuálně. Vyučují v moderně zařízených učebnách a každý krok promítají na datovém projektoru. Chcete se na téma jazykové školy České Budějovice dozvědět více? Ucelený přehled kurzů a další informace najdete na jintes.cz.