Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

JINTES České Budějovice: Kvalitní jazykové a počítačové kurzy nemusí být cenově nedostupné!

Úspěšně jste maturovali, ale nedostali se na vysokou školu, a proto hledáte způsob, jak efektivně využít volný čas? Anebo jste již dávno v koloběhu pracovního procesu a rád byste zvýšili své šance na lépe placenou pozici? Není tajemstvím, že k hlavním požadavkům ze strany zaměstnavatelů patří jazyková vybavenost a v těsném závěsu počítačové dovednosti. Máte-li v obojím mezery, měli byste si vzdělání doplnit. Strach z příliš vysokého kurzovného není na místě – obraťte se na vzdělávací a personální agenturu Jintes CB, která zajišťuje široké spektrum jazykových i jiných kurzů.

Jazykové kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé

Jazykové kurzy České Budějovice jsou skvělým řešením pro každého, kdo se chce cizí jazyk naučit od základů, ale také pro mírně pokročilé. Nabídka kurzů je obsáhlá a čítá lekce angličtiny, němčiny a italštiny. Jednotná cena kurzovného je 2 700 Kč za pololetí, což je podstatně méně, než je obvyklý průměr. Minimální počet účastníků je 3 a v případě zájmu může Jintes CB zajistit také kurzy jiných jazyků, a to pro individuální zájemce, veřejnost i firmy.

Zlepšete svou počítačovou gramotnost

Nedílnou součástí nabídky jsou také počítačové kurzy České Budějovice. Jejich podstatou je výuka základních dovedností i rozšíření o pokročilé znalosti. Zájemci se mohou přihlásit na kurzy grafických programů (Adobe Photoshop, Corel Draw), digitální fotografie a její úpravy, balíčku MS Office a další tématické okruhy. Maximální počet účastníků je limitován na 12 osob. Díky tomu se mohou lektoři všem věnovat individuálně. Vyučují v moderně zařízených učebnách a každý krok promítají na datovém projektoru.

Chcete se na téma jazykové školy České Budějovice dozvědět více? Ucelený přehled kurzů a další informace najdete na jintes.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.