Konec útrapám v kuchyni. Naši práci zastanou roboti!

Konec útrapám v kuchyni. Naši práci zastanou roboti!

Kuchyně není nafukovací a časem se nám v ní začnou kupit spotřebiče, bez kterých se sice neobejdeme, ale zároveň nám zabírají příliš mnoho místa. Většina hospodyněk proto tajně sní o univerzálním pomocníkovi, který by zvládl veškeré činnosti a přitom by nijak nepřekážel... Díky inženýrům z týmu Vorwerk se sen stal skutečností. Jak by se vám líbilo multifunkční zařízení, které by za vás odvedlo všechnu špinavou práci a ušetřilo vám spoustu času, který můžete věnovat příjemnějším činnostem, než je vaření?

Konečně kuchyňský robot, který opravdu umí

  Kuchyňský robot Thermomix dokáže nahradit až 12 běžných přístrojů a zaslouží se o malou revoluci ve vaší kuchyni. Mísí, mixuje, míchá, vaří v páře, šlehá, emulguje, váží, kontrolovaně ohřívá, hněte, vaří a seká – a to i přesto, že je na první pohled velmi kompaktní a elegantní. Vzhledem k nízké spotřebě sníží vaše náklady za energie a šetří nejen vaší kapsu, ale i životní prostředí. Byl navržen s ohledem na maximální bezpečnost a jeho obsluhu zvládnou i děti.  

Vařte chutně, ale zároveň zdravě

  Mezi nejatraktivnější funkce patří především zmiňované vaření v páře, které je klíčem k chutné a současně zdravé přípravě pokrmů. S Varoma mísou lze ingredience připravit tak, aby se z nich nevytratila chuť ani zdravé složky. Vaření s tuky, ochucovadly a větším množstvím soli je tak nadobro konec. Tento způsob přípravy jídla ocení i ti, kteří si doposud hlídali každou kalorii.  

Praktičtější svatební dar byste pohledali

  Thermomix si můžete nezávazně objednat prostřednictvím tohoto formuláře a domluvit si schůzku s osobním poradcem, který vám přístroj předvede a podrobně vysvětlí všechny funkce. Pokud robota nevyužijete, ale hledáte vhodný svatební dar pro své přátele, právě jste ho našli. Pečlivě zpracovaný přístroj vydrží i při každodenním používáním více než 15 let provozu a jde tak o skutečně hodnotný dar, který ocení nejen nevěsta, ale i ženich. V Thermomixem je vaření nejen jednodušší a rychlejší, ale i mnohem zábavnější. Inspirovat se můžete v online kuchařce svetreceptu.cz, kde najdete celou řadu zajímavých receptů a tipů.

Publikováno: 13. 03. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: kuchyňský robot | multifunkční kuchyňský robot | thermomix | vaření v páře | volwerk