Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Konec útrapám v kuchyni. Naši práci zastanou roboti!

Kuchyně není nafukovací a časem se nám v ní začnou kupit spotřebiče, bez kterých se sice neobejdeme, ale zároveň nám zabírají příliš mnoho místa. Většina hospodyněk proto tajně sní o univerzálním pomocníkovi, který by zvládl veškeré činnosti a přitom by nijak nepřekážel… Díky inženýrům z týmu Vorwerk se sen stal skutečností. Jak by se vám líbilo multifunkční zařízení, které by za vás odvedlo všechnu špinavou práci a ušetřilo vám spoustu času, který můžete věnovat příjemnějším činnostem, než je vaření?

Konečně kuchyňský robot, který opravdu umí

 

Kuchyňský robot Thermomix dokáže nahradit až 12 běžných přístrojů a zaslouží se o malou revoluci ve vaší kuchyni. Mísí, mixuje, míchá, vaří v páře, šlehá, emulguje, váží, kontrolovaně ohřívá, hněte, vaří a seká – a to i přesto, že je na první pohled velmi kompaktní a elegantní. Vzhledem k nízké spotřebě sníží vaše náklady za energie a šetří nejen vaší kapsu, ale i životní prostředí. Byl navržen s ohledem na maximální bezpečnost a jeho obsluhu zvládnou i děti.

 

Vařte chutně, ale zároveň zdravě

 

Mezi nejatraktivnější funkce patří především zmiňované vaření v páře, které je klíčem k chutné a současně zdravé přípravě pokrmů. S Varoma mísou lze ingredience připravit tak, aby se z nich nevytratila chuť ani zdravé složky. Vaření s tuky, ochucovadly a větším množstvím soli je tak nadobro konec. Tento způsob přípravy jídla ocení i ti, kteří si doposud hlídali každou kalorii.

 

Praktičtější svatební dar byste pohledali

 

Thermomix si můžete nezávazně objednat prostřednictvím tohoto formuláře a domluvit si schůzku s osobním poradcem, který vám přístroj předvede a podrobně vysvětlí všechny funkce. Pokud robota nevyužijete, ale hledáte vhodný svatební dar pro své přátele, právě jste ho našli. Pečlivě zpracovaný přístroj vydrží i při každodenním používáním více než 15 let provozu a jde tak o skutečně hodnotný dar, který ocení nejen nevěsta, ale i ženich.

V Thermomixem je vaření nejen jednodušší a rychlejší, ale i mnohem zábavnější. Inspirovat se můžete v online kuchařce svetreceptu.cz, kde najdete celou řadu zajímavých receptů a tipů.