Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Autokamera: nepostradatelný pomocník každého řidiče

Kvalitní autokameru považuje řada motoristů za nepostradatelného pomocníka. Nikdy nevíte, co se během jízdy stane, a právě kamerový záznam může pomoci. Novinkou na českém trhu je nyní špičková duální kamera do auta. Dvě kamery nepřetržitě zaznamenávají, co se před vámi i za vámi děje. Záznam v délce 13 hodin se při obou zapojených kamerách ukládá na micro SD kartu.

Instalace tohoto zařízení je mimořádně snadná, a to i díky srozumitelnému českému manuálu.

Autokamera za vás případné maléry na silnici sice nevyřeší, ale stává se užitečným nástrojem, pokud dojde ke komplikacím a nepříjemným, nebo dokonce život ohrožujícím situacím. Mít v ruce pádný důkaz v podobě záznamu je k nezaplacení.

Duální autokamera s úhlem záběru 140° si všímá všeho důležitého v blízkosti vašeho vozidla. Zabírá provoz v protisměru, i pohyb na přilehlých chodnících. Poskytuje výborný obraz také v noci, a to i když je prostor před ní osvícen jen jedním světlometem. Díky funkci WDR se umí mistrně vypořádat se záběry za špatného světla a v protisvětle.

Přední full HD kamera je umístěna v zrcátku. Druhá, miniaturní HD kamera je vodotěsná, a proto se dá zvenčí namontovat na zadní část vozidla. Součástí zrcátka je kvalitní barevný LCD IPS displej s úhlopříčkou 5″. Díky němu nastavíte všechny potřebné parametry a také si prohlédnete pořízené záznamy.

Špičková duální kamera díky asistentovi pro hlídání jízdních pruhů dává pozor, jestli jste nepřejeli do protisměru. Pokud ano, vydá zvukový signál. Její součástí je i antikolizní asistent. Ten vás akusticky upozorní, že se nebezpečně blížíte k jinému vozu nebo překážce. Mnohým řidičům usnadňuje parkování další vynikající pomocník, a tím je funkce detekce pohybu a asistent parkování. Tuto mimořádně kvalitní duální autokameru si můžete zakoupit ve specializovaném e-shopu www.cel-tec.cz.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.