Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Autokamera: nepostradatelný pomocník každého řidiče

Kvalitní autokameru považuje řada motoristů za nepostradatelného pomocníka. Nikdy nevíte, co se během jízdy stane, a právě kamerový záznam může pomoci. Novinkou na českém trhu je nyní špičková duální kamera do auta. Dvě kamery nepřetržitě zaznamenávají, co se před vámi i za vámi děje. Záznam v délce 13 hodin se při obou zapojených kamerách ukládá na micro SD kartu.

Instalace tohoto zařízení je mimořádně snadná, a to i díky srozumitelnému českému manuálu.

Autokamera za vás případné maléry na silnici sice nevyřeší, ale stává se užitečným nástrojem, pokud dojde ke komplikacím a nepříjemným, nebo dokonce život ohrožujícím situacím. Mít v ruce pádný důkaz v podobě záznamu je k nezaplacení.

Duální autokamera s úhlem záběru 140° si všímá všeho důležitého v blízkosti vašeho vozidla. Zabírá provoz v protisměru, i pohyb na přilehlých chodnících. Poskytuje výborný obraz také v noci, a to i když je prostor před ní osvícen jen jedním světlometem. Díky funkci WDR se umí mistrně vypořádat se záběry za špatného světla a v protisvětle.

Přední full HD kamera je umístěna v zrcátku. Druhá, miniaturní HD kamera je vodotěsná, a proto se dá zvenčí namontovat na zadní část vozidla. Součástí zrcátka je kvalitní barevný LCD IPS displej s úhlopříčkou 5″. Díky němu nastavíte všechny potřebné parametry a také si prohlédnete pořízené záznamy.

Špičková duální kamera díky asistentovi pro hlídání jízdních pruhů dává pozor, jestli jste nepřejeli do protisměru. Pokud ano, vydá zvukový signál. Její součástí je i antikolizní asistent. Ten vás akusticky upozorní, že se nebezpečně blížíte k jinému vozu nebo překážce. Mnohým řidičům usnadňuje parkování další vynikající pomocník, a tím je funkce detekce pohybu a asistent parkování. Tuto mimořádně kvalitní duální autokameru si můžete zakoupit ve specializovaném e-shopu www.cel-tec.cz.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *