Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Jižní Morava je ještě krásnější, než se o ní traduje

Většině z nás se v souvislosti s Jižní Moravou vybaví vynikající víno, ale také doslova pohádková krajina, kterou lemuje řada krásných památek. Ve skutečnosti je však Jižní Morava ještě úchvatnější. Nevěříte? V tom případě byste si měli na chvíli vydechnout a přijet si posedět do některého z mnoha vinných sklípků. Jeden z nich bychom vám dnes rádi představili. Pohodlně se usaďte, virtuální degustace právě začíná!

Sklípek, ze kterého jen tak nevylezete

Vinný sklípek s ubytováním Víno Sýkora se vynachází v Čejkovicích, jedné z nejvyhlášenějších vinařských oblastí vůbec a je perfektním místem pro pohodové chvilky u skleničky vína. Zároveň se nachází v bezprostřední blízkosti dalších atraktivních lokalit a památek.

Sklípek s kapacitou až 80 osob je proslulý domáckou atmosférou, srdečným přístupem a samozřejmě i širokou nabídkou vyhlášených vín. Kromě klasického posezení se můžete těšit na degustaci, pohoštění a další programy, díky kterým si pobyt na Jižní Moravě vychutnáte o to víc. Můžete dorazit sami, s přáteli, nebo zde uspořádat firemní večírek. S noclehem si hlavu lámat nemusíte, je zajištěn v komfortních apartmánech nebo na ubytovně.

Poznejte tajemství templářských sklepů

Zmínili jsme, že vinný sklípek Jižní Morava nabízí spoustu doprovodných programů. Za zmínku stojí exkurze do vinic s odborným výkladem, ale také prohlídka historických templářských sklepů nebo podrobná instruktáž technologického postupu zpracování hroznů a výroby vína. Máte-li nějaké speciální požadavky, nebojte se zeptat. Bude-li to možné, určitě vám bude vyhověno 🙂

Oáza pro milovníky cykloturistiky

Chystáte-li se Jižní Moravu procestovat na kole, rozhodně se nezapomeňte zastavit v nově otevřené cyklooáze. Práva ta je totiž ideálním místem k načerpání nových sil – kromě lehkého denního menu a dalšího občerstvení se můžete osprchovat, vyčistit si kolo, případně zůstat na degustaci a přenocovat. Sklípek Morava je místo, které si zamilujete a rádi se do něj budete vracet…