Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

DAFEPLAST, to jsou špičková česká plastová a hliníková okna

Trápí vás astronomické výdaje za teplo? Nečekejte, až vám napřesrok opět zaskočí nemalý nedoplatek a investujte do nových oken. Nepočítáme-li zateplení, pak je výměna oken jediným možným způsobem, jak výrazně snížit tepelné ztráty. Zaměřili jsme se nabídku společnosti DAFEPLAST, která je jedním z předních českých výrobců hliníkových a plastových oken.

Výběr výrobce nepodceňujte. Výměna okenního systému představuje nemalou investici, ale má-li být opravdu efektivní, upřednostněte kvalitu před nejnižší cenou. DAFEPLAST vyrábí plastová a hliníková okna z komponentů prvotřídní kvality (profily REHAU a SCHÜCO, kování ROTO) a ochotně vám s výběrem poradí.

Plastová, nebo hliníková okna?

Výběr je otázkou osobních preferencí. Vyžadujete-li bezkonkurenční poměr ceny a užitných vlastností, pak vaše volba pravděpodobně padne na plastová okna. DAFEPLAST nabízí širokou modelovou řadu, ve které najdete plastová okna vhodná pro starší domy i novostavby. Samozřejmostí je pestrá škála barev a dekorů, moderní vzhled a pětiletá záruka, která je garancí špičkové kvality.

Pokud však toužíte po opravdu luxusním vzhledu a nekompromisní životnosti, vsaďte na hliník. Hliníková okna DAFEPLAST dokáží splnit i nejnáročnější architektonická řešení a od základu změní charakter domu. Svými izolačními vlastnostmi směle konkurují plastovým profilům a jejich jedinou „nevýhodou“ je vyšší pořizovací cena.

Navštivte showroom a nechte si poradit…

Stále váháte? Nevadí. S výběrem vám ochotně poradí odborníci z firmy DAFEPLAST. Můžete je kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo se vydat do nového výstavního showroomu v Jihlavě. Na velké ploše o rozloze 300 m2 si můžete kdykoliv prohlédnout a vyzkoušet okna, dveře a veškeré další produkty (např. doplňky a příslušenství).

Česká společnost, která je na trhu již od roku 1992, nevyrábí jen plastová a hliníková okna a dveře. V portfoliu produktů nechybí ani stále oblíbenější zimní zahrady, terasové systémy a garážová vrata. V případě DAFEPLAST se můžete spolehnout na elegantní design, nejnovější technické inovace a neodolatelný poměr ceny a kvality. Chcete se dozvědět více hned teď? Zamiřte na www.dafe.cz.