Jste po vánocích ve vatě? Udělejte si radost tím, co vám Ježíšek zapomněl nadělit

Jste po vánocích ve vatě? Udělejte si radost tím, co vám Ježíšek zapomněl nadělit

Janek Ledecký to zazpíval jasně – „dárky se maj dávat nejen o Vánocích“. Vlastně pardon, byly to sliby, ale i tak se původní prohlášení zakládá na pravdě. Štědrý den je sice k předávání dárků jako stvořený, ale není jediný důvod, proč bychom si nemohli uštědřit pár drobností i během roku. Navíc, spousta z nás objevila pod stromečkem i magické obálky s menším či větším obnosem, aneb dárky od nepříliš kreativních příbuzných. My však fantazii popustíme na uzdě a porozhlédneme se po něčem, za co bychom mohli těžce vydělané peníze našich rodičů, prarodičů či partnera (!!!) utratit.

Dárky, které by ženám radost neudělaly

Nechceme něžnému pohlaví křivdit, ale následující řádky věnujeme originálním dárkům pro muže. Takovým, které by ženy odložili někam do nitra skříně. Ano, máme na mysli tu, kterou otevírají jen tehdy, chcou-li se zbavit věcí, pro které nenajdou využití (rozumějte samoúčelných hovadin, pro které mají pochopení jen páni tvorstva).

Předmětem našeho obdivu se staly špionážní instrumenty, které nemohou chybět žádnému lovci senzací, respektive chlápkům, kteří si rádi vyfotí pěknou...ehm přírodní scenérii. Špionážní pero, které zvládá videa v HD kvalitě nebo kamera ukrytá v klíčích do auta jsou zárukou nekonečné zábavy.

Na každé pracovní ploše by rozhodně měly stát Newtonovy antistresové koule. Ano, přesně ty, které má na stole každý správný psychiatr. Vedle něj udělejte místo pro nerezový pivní krýgl, který můžete využít jako nouzové zrcadlo. Třešničkou na dortu je helma pro pivní fandy, díky které bude váš život o poznání jednodušší. Jen díky ní budete mít svůj oblíbený nápoj neustále u hlavy a nebudete muset obtěžovat své upracované ruce...

Dárky, které by muže uvedly do rozpaků

Dokážete si představit výraz svého manžela, který si pod stromečkem rozbalí růžový a měkoučký kryt na volant? V případě, že nejezdí ve Smartu a ve volném čase neholduje zkoušení dámského prádla, zbytečně mu nezvedejte hladinu testosteronu.

Podobně stylovým dárkem pro ženy je i růžová klavesnice. Pro chatování a surfování na Facebooku jako stvořená, pro partnerův pracovní Macbook nevyhovující.

Hřebíčkem do rakve by pro něj ovšem bylo některé z mini „těšítek“ - Zanny, Sunny, Foxy a Bubu. Tyto minivibrátory jsou sice malé, ale svou práci odvádí víc než dobře. Vlezou se do každé kabelky a vy je tak budete mít stále při sobě. Co kdyby náhodou...