Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Největší výběr nemovitostí nejen na Slovensku

Také se nemůžete dočkat, až o víkendu vyrazíte někam na hory? Bydlíte-li na Moravě a máto to, co by kamenem dohodil k našim slovenským sousedům, pravděpodobně se sem tam zajedete nadýchat čerstvého vzduchu do Tater. Případně na jiné, neméně kouzelné místo, kterých je na Slovenku víc, než dost. A napadlo vás někdy, že byste se oprostili od závislosti na ubytovacích zařízeních a pořídili si vlastní chatu? Mít nemovitost v zahraničí, ať už jde o Slovensko, Polsko, Německo, nebo jiný členský stát Evropské unie, už dávno není nereálně. Banky nabízí možnost financování hypotéční úvěrem (bohužel jištěným nemovitostí v České republice). A jaká je nabídka nemovitostí v zahraničí? Budete překvapení, je totiž pestřejší, než jste si mysleli.

Místo, kde si určitě vyberete

Nebudeme troškařit a podíváme se spolu na #1 Top Reality na Slovensku. Realitní server TopReality.sk je tím správným místem, na kterém na vás čeká vysněný chata, rodinný dům, byt či jiná nemovitost. Aby také ne, momentálně jich je na výběr více, než 150.000. Server je ideální platformou nejen pro kupující, ale samozřejmě i pro samotné inzerenty. Rozhodnete-li se dům naopak prodat, jen těžko najdete inzertní server s realitami, který vám nabídne tak výhodný poměr mezi nízkou cenou a vysokou návštěvností. Provozovatelé navíc neusnuli na vavřínech a sami se aktivně podílí na propagaci a čísla neustále zvyšují. Podmínkou je jednoduchá registrace, které již využilo téměř 40.000 lidí.

Reality v Polsku?

Pokud Vás, spíš než Slovensko, láká nížinaté Polsko, máte štěstí. Koukněte na nový server Top Nieruchomosci, který byl spuštěn teprve nedávno. Již nyní v něm však najdete přes 40.000 nabídek. Oba servery se chlubí velmi příjemným uživatelským rozhraním a přehlednou filtrací, které hledání maximálně zefektivní. Tak na co ještě čekáte? Najděte si tu svou realitu i vy!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *