Párty na kterou nezapomenete

Párty na kterou nezapomenete

Čeká vás oslava kulatin, svatba, zakončení sportovní sezóny či firemní večírek s důležitými investory? Uspořádat akci tak, aby o ni hosté přemluvili jako o vydařené a nikoli faux pas, není jednoduché. Budete muset zajistit prostory, výzdobu, program, jídlo a spoustu dalších maličkostí, bez kterých by den D nemohl být dokonalý. Nemáte-li organizační schopnosti a nechcete nechat nic náhodě, obraťte se na někoho, kdo dané problematice rozumí. Rozhodli jsme se vám představit někoho, pro koho je catering na denním pořádku. Rauty, párty, soukromé oslavy, firemní akce nebo slavnostní otevření a vernisáže – nic z toho není pro LUCULLUS J.K. s.r.o. problém.

Organizátoři tělem i duší

Tým profesionálů se svou činností zabývá již od roku 1997. Za patnáct let nasbíral cenné zkušenosti, které zúročil spoluprací pro městské úřady, důležité instituce a význačné firmy. Třešničkou na dortu je práce pro prezidenta Václava Klause, jezdce Formule 1 Davida Coultharta či populární hudební skupinu Elán. Firma vlastní malé i vysokokapacitní párty stany a kompletní gastronomický inventář. Často pořádá svatby Jižní Čechy, pro které zajišťuje vlastní dekorace. V případě zájmu je schopna zajistit i kvalitní jídlo a pití, profesionální obsluhu, doprovodný program, včetně hudební produkce. Společnost nabízí i výpůjčku jednotlivého vybavení, jako je nádobí, grily, sklo, příbory a párty stany Jižní Čechy.

Pojistěte si svůj velký den

Párty stany Jižní Čechy jsou rok od roku oblíbenější. Důvod je prostý – málokterý pořadatel podstoupí riziko v podobě prudkého lijáků. Stan je ideálním přístřeškem, který zajistí pokračování hostiny či svatby Jižní Čechy i v případě náhlé změny počasí. Společnost LUCULLUS J.K. s.r.o. nabízí výpůjčku menších přístřešků i vysokokapacitních stanů v mnoha rozměrech. Ať už ji svěříte do rukou pořádání narozenin či galavečera, vždy se můžete spolehnout na hladký průběh a naprostou profesionalitu.