Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Jídlo

Káva podle vašeho gusta

Nápoj s jedinečnou chutí, charakteristickou vůní a dlouhou historií. Tak by se ve zkratce dala popsat káva. Jejímu kouzlu propadly miliony lidí po celém světě, bez ohledu na věk, společenskou vrstvu, národnost nebo povolání. Pokud učarovala také vám, pak zřejmě nechcete běhat kvůli každému dobrému šálku do vaší oblíbené kavárny. Toužíte po tom si lahodný mok vychutnat kdykoli pěkně v teple a v klidu svého domova, třeba v kruhu vaší rodiny, s nohama na stole a zajímavou knihou v ruce. Dnes to naštěstí není žádný problém, díky šikovným kávovarům si v kuchyni připravíte pravé italské espresso i dokonale jemné cappuccino, aniž byste museli být zkušeným baristou.

Přístroj do každé rodiny

Kávovary totiž už dávno nejsou luxusem pro horní vrstvy společnosti, ale staly se takřka nedílnou součástí každé domácnosti, jejíž členové si bez vonícího moku nedokážou představit svůj den. Vybrat ten pravý přístroj, který vykouzlí dokonalé kafé však není jen tak. Hodně záleží na tom, jestli jste spíše občasný konzument nebo pijete kávu po litrech. Skuteční milovníci povzbudivého černého moku nedají dopustit na pákové kávovary. Ačkoli vyžadují náročnější přípravu, více zručnosti a zapojení vašeho umu a invence, kvalita kávy je nesrovnatelná.

Složitá příprava? Kdeže!

Samotná příprava však představuje rituál, který je třeba natrénovat, neboť, jak známo: trénink dělá mistry. Máte-li se v tomto ohledu ještě co učit, pak pro vás bude dobrou volbou univerzální kávovar ES-250K od společnosti Orava, který vyčaruje lahodný nápoj z mleté kávy, z porcované a dokonce i z kapslí. Jeho výjimečnost tkví v tom, že výkonné čerpadlo, kterým je vybaven, disponuje tlakem 20 barů, což je o 5 barů víc, než mají klasické přístroje. Díky tomu může vykouzlit lepší kávu intenzivnější chuti a také jedinečnou krémově bohatou pěnu, kterou si jednoduše zamilujete. A že byste si dali raději něco jemnějšího než silné espresso? Žádný problém, připravit zvládne i lahodné mléčné cappuccino. Tak, dopřejte si, na co máte chuť!

Parametry:

Napájení 230V – 50Hz, 1400W

Provozní tlak 20 bar

Odnímatelná nádoba na vodu o objemu 1,4 l

Vyjímatelná odkapávací mřížka

Tepelná pojistka proti přehřátí

Náplně – mletá káva, POD polštářky, kapsle

Více informací na webu http://grandecoffee.cz/.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *