Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Kam za nejlepším fotbalem?

Milujete fotbal a chcete na vlastní oči vidět skutečně ten nejlepší? Potom zapomeňte na českou ligu, která až na několik výjimek rozhodně nenabídne to, co zahraniční soutěže. A právě na ty se společně zaměříme. Dáme vám několik příkladů, se kterými vedle rozhodně nešlápnete.

Vyrazte do Itálie

Tato země nenadchne jenom tím, že nabídne mnoho zajímavých památek, ale i skvělých lokalit pro dovolenou. Pokud něčím zaručeně zaujme, tak je to třeba také tím, že zde hraje několik evropských velkoklubů. My doporučíme zájezd na AC Milan, který rozhodně nezklame ani svým projevem na hřišti, stejně jako nezklame ani atmosférou, kterou budete moci na domovském stadionu zažít. A s jakými týmy se v nejbližší době tento klub utká? I soupeři jsou skutečně zajímaví. Jedním z příkladů je třeba AS Řím.

Vyrazte také do Nizozemska

I tato země je jak dobře dostupná, tak nabídne také celou řadu lákadel. A jaké máme na mysli v souvislosti s fotbalem? Je to možnost pořídit si levné vstupenky na Ajax Amsterdam. I tento klub můžeme zařadit mezi zaručenou evropskou špičku, která je jistotou skvělého fotbalového zážitku. Pokud vás o tomto klubu zajímají další informace, tady jsou:

  • Byl založen již v roce 1900
  • Aktuálním trenérem je Peter Bosz
  • Na jeho stadion se vejde více než 53 000 diváků

Zkuste také Anglii

Co je naším třetím tipem v souvislosti s velmi kvalitním fotbalem? Je to možnost podívat se do Velké Británie, která je fotbalem odnepaměti vyhlášená. A dokazují i to i nejlepší kluby, které se na jejím území nacházejí. Pokud nechcete být z návštěvy zklamáni a chcete vidět špičkové fotbalisty v akci, máme pro vás hned dva tipy. A to jak Manchester, tak Arsenal. Ať už si zvolíte jakýkoliv, rozhodně si můžete být jisti tím, že svým výběrem nešlápnete vedle. I v tomto případě budete mít stoprocentní jistotu unikátních fotbalových výkonů.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *