Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Skartace dokumentů a odborná likvidace nosičů: Jediný bezpečný způsob, jak se zbavit citlivých dat

Obchodní společnosti, veřejné instituce i fyzické osoby – všichni archivujeme množství dokumentů, které mohou obsahovat citlivé údaje. Archivaci některých dat nařizuje zákon, ostatní si necháváme z jiných důvodů. Jenomže jak si počít ve chvíli, kdy se jich rozhodneme zbavit? Data, která se již v budoucnu nechytáme využívat, se mohou hodit konkurenci nebo nepovolaným osobám, které je mohou využít nelegálním způsobem. Pokud se v podobné situaci nacházíte i vy a netušíte, co si s dokumenty počít, v podstatě máte jedinou možnost – nechte je skartovat!

Dokumenty a datové nosiče nelze jen tak vyhodit

K bezpečné likvidaci menšího množství dokumentů poslouží obyčejná kancelářská skartovačka. Pořizovací cena váš rozpočet nerozhodí a budete mít jistotu, že se k informacím nikdo nedostane. Ale co když se potřebujete zbavit obsáhlého archivu? A nejde jen o tištěné dokumenty – citlivé informace mohou obsahovat také datové nosiče jako diskety, CD, DVD, ZIP a pevné disky. Pouhé smazání souborů v žádném případě nestačí – s trochou zkušeností a speciálním softwarem lze data opět obnovit. Datové nosiče navíc do skartovačky nenacpete…

Ekoskart se o vaše důvěrná data postará

Váš problém hravě vyřeší profesionálové ze společnosti Ekoskart, která nabízí komplexní služby za atraktivní ceny. Skartace dokumentů Praha probíhá na velkokapacitní skartovačce HSM FA 500.2, která odpovídá normám NBU pro „důvěrné“ utajení (stroj prochází pravidelnými kontrolami a je osvědčen certifikátem). Po skartování zbudou z dokumentů částice o velikosti 6×40-53 mm.

Samozřejmostí je možnost bezpečné dopravy dokumentů a osobní dohled zákazníka při skartaci. Po dokončení dostanete protokol o ekologické likvidaci a odpad poputuje do papírny k finálnímu zpracování. Prázdné šanony a pytle dostanete zpět.

Bezpečně, ekologicky a levně

Skartace pod taktovkou Ekoskart je ekologická a bezpečná. Proces probíhá ve střeženém objektu, takže není jediný důvod k obavám ohledně odcizení dat. Kontaktní informace najdete na ekoskart.eu. A pozor – pro ty z vás, kteří se potřebují zbavit většího množství odpadu, je připravena individuální cenová nabídka.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *