Káva do kapsy je originální a jednoduchá příprava kávy na cestách

Káva do kapsy je originální a jednoduchá příprava kávy na cestách

Pokud se chystáte do přírody, ať už karavanem, nebo pod stan, nezapomeňte si přibalit zajímavé vychytávky, které vám pobyt zpříjemní. Káva neodmyslitelně patří ke každodenním rituálům mnohých cestovatelů, a tak se jí nemusíte vzdávat ani uprostřed lesa či v kempu. V následujících řádcích vám představíme kávu do kapsy. Současný trh s kávou je vskutku rozmanitý. Zatímco někomu chutná spíše arabika z Brazílie či Kolumbie, jinému zase kombinace arabiky s robustou. Káva do kapsy vám nabízí hned několik filtrovaných káv, jejichž příprava je snadná a rychlá. Výsledná káva vám bude chutnat jako z profesionální kavárny. Jestliže nevíte, po jaké variantě sáhnout, nabízí se vám i degustační balíček.

Výhody kávy do kapsy

Káva do kapsy jsou v podstatě filtrační sáčky s namletou kávou, kterou si připravíte kdykoliv a kdekoliv bez nutnosti speciálního vybavení či kávovaru. Zkrátka vám stačí hrnek a horká voda. Vzhledem k tomu, že výrobce praží kávu třikrát do měsíce, tak si můžete být jistí neustálou čerstvostí. Jestliže si objednáte kávu do kapsy v hodnotě za více než 500 korun, dostanete i dárek a nezaplatíte ani za dopravu.

Vyberte si čerstvou zrnkovou kávu

V nabídce internetového obchodu je i zrnková káva, kterou si můžete zakoupit do svého kávovaru. Připraveno je hned několik variant lišících se nejen chutí, ale i zemí původu. Velké oblíbenosti se těší Brazílie, přičemž brazilská káva je charakteristická rozmanitostí chutí a tónů. Zajímavou volbou je etiopská káva, neboť je považovaná za nejkvalitnější na světě. Panamská káva je vzácná a ojedinělá, ovšem chutná výtečně. Kolumbijská káva pochází z Andského pohoří a Indie má pro vás připravenou kávu robustu. Ať už je tedy ve vašem hledáčku mletá káva, nebo sháníte zrnkovou kávu, nabídka je pestrá. Podívejte se do Kavadokapsy.cz.

Publikováno: 29. 10. 2022

Kategorie: Strava

Autor: Adam