Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Nanostěrače pro bezpečnější jízdu

Všichni řidiči velmi důvěrně znají situaci, kdy kvůli silnému siláku nevidí nevidí přes sklo auta na víc, než pár metrů. Stěrače v takových situacích jen bezmocně jezdí zleva doprava a naopak. Jízda ve zhoršených podmínkách je velmi nebezpečná a to nejen pro vás, ale i vaše okolí. A právě proto vyvinul Nanocencept speciální tekuté stěrače, které vás před podobnou situací ochrání. Zajímá vás, na jakém principu tekuté stěrače pracují? Předně je si třeba uvědomit, že se nejedná o klasické mechanické stěrače, jak je důvěrně známe. Slovo stěrače by šlo nahradit termínem silná hydrofobní vrstva.

 

To je přesně to, na jakém principu tekuté stěrače pracují. Jedná se o hydrofobní vrstvu, která velmi intenzivně odpuzuje vodu. Veškeré dopadající kapky ihned odtékají pryč a sklo zůstává suché. Efekt je tak rychlý, že nebudete třeba zapínat elektrické stěrače a to dokonce ani během silných letních průtrží. Řidič tak má skvělý výhled i za stížených podmínek a navíc nemusí řešit špinavé sklo. To se díky tekutým stěračům čistí velmi snadno, ať už jde o hmyz, prach či bláto. Ochranný film nano stěračů sklo velmi vydatně chrání.

 

Tekuté stěrače leze aplikovat nejen na čelní, ale také boční i zadní automobilová skla. Mohou se pochlubit německým TUV certifikátem, který garantuje účinky tekutých stěračů na dlouhých 30 000 km nebo 12 měsíců. Testy ukázaly, že se řidičova viditelnost během jízdy zlepší až o 34% a reakční čas řidiče až o 25%. To je dostatečný důvod, proč investovat pár stovek a pořídit si tekuté stěrače. Investice do tekutých stěračů je investicí do vašeho bezpečí.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *