Nevšední teambuilding v Brně: Pozvěte své kolegy do zábavního centra!

Nevšední teambuilding v Brně: Pozvěte své kolegy do zábavního centra!

O významu teambuildingu již bylo napsáno mnoho. Pokud jste se rozhodli, že se se svými spolupracovníky sejdete mimo pracovní dobu a prožijete s nimi spoustu zážitků, díky kterým se zlepší vzájemné vztahy a morálka v týmu, máme pro vás perfektní tip. Pravděpodobně jste někde zaslechli výhody netradičního prostředí - zkušení personalisté moc dobře vědí, že nevšední místo je pro stmelování kolektivu nejlepší volbou. Zajímá vás, kde se dá realizovat nezapomenutelný teambuilding v Brně?

Na věku nezáleží, zařádit si mohou i dospělí

Dospělí jsou v podstatě jen odrostlé děti - stále si rádi hrajeme a zkoušíme nepoznané. A právě tento poznatek byste měli brát na vědomí při výběru prostředí pro uspořádání firemní akce nebo večírku. Doby, kdy se obojí odehrávalo v poněkud upjatém duchu, jsou naštěstí dávno pryč. Moderní firemní akce by měla být pohodová a nespoutaná. V praxi to znamená výměnu nudné kongresové haly za prostředí plné skvělých atrakcí. A co se týče Brna, v tomto směru je jasnou volbou zábavní park BRuNO. Máte snad pocit, že si do zábavního parku Bruno chodí užívat malé děti? To je jistě pravda, ale stejně dobře se tam mohou cítit vysoce postavení manažeři. Ti zde obvykle ztrácí veškeré zábrany, užívají si spoustu legrace a prohlubují vztahy se spolupracovníky i podřízenými. Kombinace vzdělávání a herních aktivit patří k těm nejefektivnějším teambuildingovým metodám!

Proč udělat teambuilding právě v BRuNO parku?

V brněnském zábavním parku BRuNO je přítomno mnoho jedinečných atrakcí, které jinde v republice nejsou. Například několik vzájemně propojených hotelů a chodeb, čtrnáctipatrový labyrint a třípatrová prostorová síť. Nechybí ani autodrom, tobogány, skluzavky, devadesát metrů dlouhá síť podzemních chodeb a plovoucí lodičky. Pomyslnou třešničkou na dortu je romantická vyhlídka se skleněnou podlahou. Zábavní park BRuNO nabízí možnost pronájmu ve večerních hodinách, kdy jsou děti dávno pryč. Neméně zajímavou možností je však také tzv. Family Day, kterého se mohou zúčastnit i rodinní příslušníci zaměstnanců. Nedílnou součástí zábavního centra BRuNO je také restaurace Brno a brasserie, kde si lze objednat chutné občerstvení a catering. Podrobnosti najdete na www. brunofamilypark.cz.

Publikováno: 28. 06. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: bruno zábavní park | teambuilding brno