Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Které jsou ty nejhezčí balkony na sídlišti?

Dávno pryč jsou doby, kdy byl každý panelový dům či bytovka „jeden jako druhý“. Dnes jsou rozdíly patrné na první pohled ve fasádách, balkonech i oknech.

Kombinovaná výplň

Chcete-li pestrý a zajímavý balkon, může vám k němu pomoct kombinovaná výplň. Zkombinovat se dají všechny typy výplní. Je jen na vás, zda bude balkon otevřený a plný světla, nebo uzavřenější a více soukromý.

Skleněná výplň

Skleněný typ výplně je bezesporu velmi elegantní a moderní. Krásně vypadá z venku i zevnitř. Ať už budete na balkoně číst, pozorovat okolí, pěstovat kytky nebo se opalovat, budete se cítit výborně. Sklo je bezpečnostní a nese název connex.

Hladká výplň

Krásný, pestrý dům můžete získat i za pomoci výplně z hladkého plechu. Chcete o odstín tmavší barvu než je barva fasády? Nebo naopak kontrast a k bílé fasádě vyberete tmavě šedé výplně? Ať je to jakkoli, tento typ výplně zajistí výborné soukromí.

Trapézový plech

Dalším typem výplně, je trapézový plech. Přijde vám rovný plech příliš strohý? Pak se vám tento bude jistě zamlouvat víc.

Dekorativní tahokov

Tento typ výplně je velmi moderním materiálem. Vypadá, jakoby byla oka splétaná nebo svařovaná, ve skutečnosti jde o materiál s výřezy po celé ploše na tabuli. Design, který zvolíte, rozhodne o průhlednosti i propustnosti světla.

Děrovaný plech

Tato výplň patří k moderním. Jde o plech různě děrovaný, ať už jde o otvory kruhové, oválné, prohloubené, čtvercové, ozdobné nebo speciální. Opět je míra soukromí závislá na zvoleném typu děrování.

Šprušle

Ti, kdo chtějí co nejvíce světla, budou s výplní ze šprušlí nadmíru spokojeni. Na balkoně vám výborně poroste zeleň a bude naprosto vzdušný. Nic vám neunikne, a i vy budete dobře viděni.

Podívejte se na vlastní oči, jak krásně mohou balkony vypadat. Stačí odívat se na fotografie na pekstra.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *