Kde najdete nové filmy a seriály online bez otravných reklam?

Kde najdete nové filmy a seriály online bez otravných reklam?

Pokud se ve svém drahocenném volném čase (tzn. když děti spí, jsou ve školce či ve škole) ráda oddáváte sledování filmů a seriálů, nemáte důvod se stydět. Ačkoliv jde o pasivní formu zábavy, není nad to, když může člověk na chvíli „vypnout“ a oddat se příběhům, které jsou na hony vzdálené od reality. A rozhodně nejste sama, protože právě tento způsob trávení volna preferuje stále více lidí. Ale co když se nespokojíte s poněkud nudným programem v rámci televizního vysílání? Nemusíte, protože filmy a seriály lze sledovat online!

Proč sledovat filmy a seriály přes internet?

Doby, kdy byla televize jediným zdrojem filmů a seriálů, jsou naštěstí dávno pryč. Divák byl nucen konzumovat pouze to, co mu bylo naservírováno. V praxi to znamenalo stále ty stejné snímky, a to navíc proložené tolika bloky reklam, že by délkou vydaly na další film. Filmy a seriály online jsou mnohem praktičtější. Můžete si je pustit kdykoliv a v podstatě i kdekoliv – na notebooku, tabletu i chytrém telefonu. Nebudete řešit otravné reklamy, a navíc – sama si vyberete, co chcete sledovat. Ať už jde o horké novinky, které byly ještě před pár týdny v kinech, nebo naopak starší záležitosti, v internetových archivech najdete téměř vše.

Kukaj, ide to i bez reklam!

Nabízí se však otázka, kde seriály a filmy ke zhlédnutí hledat. Na internetu je nespočet webů, ale ty jsou obvykle doslova zamořeny nepříjemnými pop-up okny (vyskakující reklama). Nechcete-li se ke každému snímku proklikávat, poohlédněte se na portálu Kukaj.cz. Na reklamy zde nenarazíte a jedinou podmínkou pro sledování je, že musíte daný film či seriál sdílet na svém Facebooku. Kukaj.cz obsahuje bohatou nabídku filmů a seriálů pro celou rodinu. A pokud vás nenapadá, co byste si měla pustit, inspirujte se výběrem nejsledovanějších videí za určitý časový úsek. Třeba se vám budou líbit snímky, které právě sledují ostatní uživatelé!

Publikováno: 18. 01. 2018

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: filmy a seriály online | sledování filmů online | sledování seriálů online