Kancelář podle vašeho gusta

Vaše stávající kancelář už pro vás není dost dobrá a poohlížíte se po větší? Nebo vám snad padla do oka atraktivnější lokalita? Volných kanceláří je všude habaděj, ovšem vybrat ideální poměr peněz a muziky už tak jednoduché není. Ideálním řešením je využít služby někoho, kdo se v problematice vyzná a dokáže nabídnout nejvhodnější alternativu. A znáte snad někoho renomovanějšího, než společnost Cushman & Wakefield? Během téměř stoletého působení vybudovala 234 kanceláří a to hned v 61 zemích světa. V České republice působí již od roku 1993 a jako jeden z mála subjektů nabízí i poradenství v oblasti komerčních realit.

Komplexní služby pro každého

Cushman & Wakefield pomáhá klientům s koupí, prodejem, pronájmem, financování i správnou nemovitostí. Služby zahrnují oceňování nemovitého majetku, analýzu portfolií, průzkum trhu, strategické plánování a široké spektrum konzultačních služeb. Nás však zajímá pronájem kanceláře, který je díky C & W snadnější, než kdy dříve. Vhodné kancelářské prostory si můžete vyhledat i svépomocí, přímo na webu czech-office.cZ. Stačí využít přehlednou filtraci a vybrat cílovou lokalitu. Obratem se vám zobrazí všechny aktuální kanceláře k pronájmu, včetně detailních informací o prostorách a kontaktu na zprostředkovatele.

Pokud je pro vás pronájem kanceláří španělskou vesnicí a nemáte s hledáním prostorů žádné zkušenosti, využijte poradenství C & W. Nejen, že ušetříte spoustu drahocenného času, ale navíc se vám podaří zoptimalizovat náklad. Díky objektivnímu doporučení učitě neuděláte krok vedle.

Publikováno: 18. 10. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: kanceláře k pronájmu | pronájem kanceláře | pronájem kanceláří