Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Kancelář podle vašeho gusta

Vaše stávající kancelář už pro vás není dost dobrá a poohlížíte se po větší? Nebo vám snad padla do oka atraktivnější lokalita? Volných kanceláří je všude habaděj, ovšem vybrat ideální poměr peněz a muziky už tak jednoduché není. Ideálním řešením je využít služby někoho, kdo se v problematice vyzná a dokáže nabídnout nejvhodnější alternativu. A znáte snad někoho renomovanějšího, než společnost Cushman & Wakefield? Během téměř stoletého působení vybudovala 234 kanceláří a to hned v 61 zemích světa. V České republice působí již od roku 1993 a jako jeden z mála subjektů nabízí i poradenství v oblasti komerčních realit.

Komplexní služby pro každého

Cushman & Wakefield pomáhá klientům s koupí, prodejem, pronájmem, financování i správnou nemovitostí. Služby zahrnují oceňování nemovitého majetku, analýzu portfolií, průzkum trhu, strategické plánování a široké spektrum konzultačních služeb. Nás však zajímá pronájem kanceláře, který je díky C & W snadnější, než kdy dříve. Vhodné kancelářské prostory si můžete vyhledat i svépomocí, přímo na webu czech-office.cZ. Stačí využít přehlednou filtraci a vybrat cílovou lokalitu. Obratem se vám zobrazí všechny aktuální kanceláře k pronájmu, včetně detailních informací o prostorách a kontaktu na zprostředkovatele.

Pokud je pro vás pronájem kanceláří španělskou vesnicí a nemáte s hledáním prostorů žádné zkušenosti, využijte poradenství C & W. Nejen, že ušetříte spoustu drahocenného času, ale navíc se vám podaří zoptimalizovat náklad. Díky objektivnímu doporučení učitě neuděláte krok vedle.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *