Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Bez sítí proti komárům a dalšímu hmyzu to zkrátka nejde

Jaro je konečně tady a příroda se probouzí k životu. Bohužel také otravný hmyz, který nás dokáže pořádně potrápit. Pokud vám došla trpělivost a nechcete se po několik dlouhých měsíců ohánět plácačkou, pořiďte si sítě do oken. Sehnat kvalitní síťky proti komárům do oken a dveří za přijatelnou cenu dnes není žádný problém. Na své si přijdou nároční zákazníci i šetřílci.

Sítě třídy A

Potrpíte si na prvotřídní kvalitu? Sítě do oken třídy A z nových tažených robustních hliníkových profilů budí svými hladkými tvary a čistými liniemi luxusní dojem. Profily lze barevně sjednotit s barvou oken formou nástřiku nebo laminováním fóliemi.

Sítě třídy A se upevňují na okna pomocí zaklepávacích tvarovatelných zámků bez nutnosti montáže dalších úchytek na rám. Profily jsou velmi pevné a vhodné i pro rámy velkých rozměrů i bez výztužných příčných profilů. Velkou výhodou je, že po osazení přesahují okenní rám jen minimálně a lze je proto používat současně s roletami.

Sítě třídy B

O něco levnější, ale přesto velmi kvalitní sítě do oken třídy B se vyrábí z tažených hliníkových profilů hladkých tvarů. V rozích jsou spojeny plastovými spojkami a k rámu se upevňují pomocí přišroubovaných plastových opěrek.

Sítě třídy B lze barevně přizpůsobit, ale spojky mohou být pouze v bílé a hnědé barvě. Vzhledem k tomu, že rám sítě přesahuje mimo profil rámu okna, tento typ nelze používat s roletami.

Sítě třídy C

Nejlevnější typ sítí pod označením C tvoří lisované ohýbané hliníkové profily. V rozích jsou spojeny plastovými spojkami a k oknu se upevňují kovovými příchytkami. I tyto sítě je možné barevně sladit, ale spojky jsou pouze bíle a hnědé. Daní za nejnižší cenu je horší stabilita rámu – proto se síť při větších rozměrech neobejde bez přídavných výztužných profilů.

A doporučení na závěr? Raději si připlaťte za kvalitnější výrobky – průvan v peněžence vám neudělají a budou vám dlouhé roky dobře sloužit.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *