Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Bez sítí proti komárům a dalšímu hmyzu to zkrátka nejde

Jaro je konečně tady a příroda se probouzí k životu. Bohužel také otravný hmyz, který nás dokáže pořádně potrápit. Pokud vám došla trpělivost a nechcete se po několik dlouhých měsíců ohánět plácačkou, pořiďte si sítě do oken. Sehnat kvalitní síťky proti komárům do oken a dveří za přijatelnou cenu dnes není žádný problém. Na své si přijdou nároční zákazníci i šetřílci.

Sítě třídy A

Potrpíte si na prvotřídní kvalitu? Sítě do oken třídy A z nových tažených robustních hliníkových profilů budí svými hladkými tvary a čistými liniemi luxusní dojem. Profily lze barevně sjednotit s barvou oken formou nástřiku nebo laminováním fóliemi.

Sítě třídy A se upevňují na okna pomocí zaklepávacích tvarovatelných zámků bez nutnosti montáže dalších úchytek na rám. Profily jsou velmi pevné a vhodné i pro rámy velkých rozměrů i bez výztužných příčných profilů. Velkou výhodou je, že po osazení přesahují okenní rám jen minimálně a lze je proto používat současně s roletami.

Sítě třídy B

O něco levnější, ale přesto velmi kvalitní sítě do oken třídy B se vyrábí z tažených hliníkových profilů hladkých tvarů. V rozích jsou spojeny plastovými spojkami a k rámu se upevňují pomocí přišroubovaných plastových opěrek.

Sítě třídy B lze barevně přizpůsobit, ale spojky mohou být pouze v bílé a hnědé barvě. Vzhledem k tomu, že rám sítě přesahuje mimo profil rámu okna, tento typ nelze používat s roletami.

Sítě třídy C

Nejlevnější typ sítí pod označením C tvoří lisované ohýbané hliníkové profily. V rozích jsou spojeny plastovými spojkami a k oknu se upevňují kovovými příchytkami. I tyto sítě je možné barevně sladit, ale spojky jsou pouze bíle a hnědé. Daní za nejnižší cenu je horší stabilita rámu – proto se síť při větších rozměrech neobejde bez přídavných výztužných profilů.

A doporučení na závěr? Raději si připlaťte za kvalitnější výrobky – průvan v peněžence vám neudělají a budou vám dlouhé roky dobře sloužit.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *