Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Kdy ženě (ne)darovat růži?

Ženy milují šperky, módu a luxusní cukrovinky, ale nejvíce je přesto potěší květina, a to bez ohledu na příležitost. Ať už jde o narozeniny, svátek, výročí, nebo jen tak pro radost – puget i samostatná květina nikdy nezklamou. Na čem však do značné míry záleží, je výběr toho správného druhu. Většina mužů vždy volí růži, která je jednou z nejkrásnějších a nejoblíbenějších květin. Nutno však podotknout, že ne vždy je ideální volbou.

Květinou nelze nic pokazit. To jistě, ale v praxi záleží na tom, po jaké květině muž sáhne. Růže se absolutně nehodí ku příležitosti dne matek, ale ani na svátek. Naopak je nepřekonatelná při vyjadřování romantických gest. Třeba v souvislosti s výročím či narozeninami – když žena dostane tolik růží, kolik je jí let (případně tolik, kolik let trvá partnerský vztah), dostane ji to do kolen. Na tváři se jistě objeví i slzička štěstí.

V případě většího počtu růží uvázaných do kytice je vhodné sáhnout po barevnějším provedení, které vypadá veseleji.

A protože je opakování matkou moudrosti – růže jsou vhodné jako dárek k narozeninám a výročí, ale také jako omluvné gesto. A samozřejmě z lásky. Na svátek a den žen jsou mnohem lepší jiné květiny.

Růže jsou krásné, ale tulipány jsou někdy ještě lepší!
Růže jsou krásné, ale tulipány jsou někdy ještě lepší!

Zapomněli jste, nebo jen chcete překvapit?

Co si počít v případě, kdy na květiny zapomenete nebo je nestihnete koupit? Řešení je prosté, rozvoz květin funguje na výbornou. Pro kytici nemusíte nikam chodit, protože dorazí za vámi (nebo rovnou za dotyčnou osobou, pro kterou je určena). Doručení květin již nejednomu muži vytrhlo trn z paty…

Dobrou volbou je rozvoz květin Praha (pozor – firma vozí i v rámci celé ČR) Kytice Express. Kytici si objednáte, a pak už jen počkáte, až dorazí kurýr. Expresní doručení do 90 minut ocení každý, kdo se dostal do svízelné situace a nemá času nazbyt. Nabídka je neuvěřitelně široká a kytice vypadají dokonale. K mání jsou také celé sety, které kromě květin obsahují i sladké potěšení, víno či šampaňské.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *