Nenechte se odradit koronavirem: Cestování zakázané není, znalost cizího jazyka se vyplatí!

Nenechte se odradit koronavirem: Cestování zakázané není, znalost cizího jazyka se vyplatí!

Pesimista bude tvrdit, že jazykovým školám odzvonilo, protože koronavirus totálně paralyzoval cestovní ruch. Skutečnost je však diametrálně odlišná od toho, co se traduje na internetu. Pandemie sice turismus do určité míry ochromila a dozajista se negativně podepsala na finančním zdraví firem, které se v oboru pohybují – přesto nelze tvrdit, že se cestovat přestalo. Děje se tak stále a bude tomu tak i v budoucnosti. Pokud jste se měli v plánu jazykově vzdělávat, využijte výhodných podzimních cen a pusťte se do toho.

Najděte si renomovanou jazykovou školu

Že vám studium cizích jazyků nikdy příliš nešlo - slovíčka jste si nedokázali zapamatovat a s gramatikou měli nepřekonatelné potíže? Chybu hledejte na straně vyučujícího. Pravděpodobně jste si jen nevybrali správnou instituci, případně se vás ujal lektor, který možná jazyk ovládal, ale nikoliv didaktiku. Ale není všem dnům konec. Neházejte flintu do žita a dejte jazykovému vzdělávání další šanci. Skvělou volbou je například jazyková škola Praha 2 Britannika – nabízí klasické prezenční i moderní online kurzy. Nyní dokonce za zvýhodněné podzimní ceny.

Do jakého kurzu se přihlásit?

Nejste si jistá stávající jazykovou vybaveností? Pokud jste se rozhodli pro jazyk, se kterým jste se nikdy nesetkali, pak je volba kurzu jasná. Potíž může nastat případě, že jazyk do určité míry ovládáte. Pak není nic jednoduššího než si projít krátkým rozřazovacím testem přímo na https://www.jazykovekurzypraha.cz/ a podle toho zvolit relevantní kurz.

Je online výuka méně efektivní než prezenční forma?

Zkušení lektoři z Britanniky vás přesvědčí, že obavy nejsou na místě. Úroveň online výuky cizích jazyků je plně srovnatelná s běžnými kurzy. Navíc ušetříte čas potřebný k přesunu do jazykové školy.

Publikováno: 18. 09. 2020

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam