Staňte se zkušeným affiliate marketérem a začněte vydělávat přes internet

Staňte se zkušeným affiliate marketérem a začněte vydělávat přes internet

Máte plné zuby svého stávajícího zaměstnání a napadlo vás, že změníte pole působnosti? Jak by se vám líbilo pracovat z domova? Ne, skutečně vám nechceme podsouvat nabídky na kompletaci propisek a další internetové podvody, kterých je všude plno. Prozradíme vám, jak na webu vydělávat zcela korektně a prakticky neomezeně. Pohodlně se posaďte a vydejte se s námi do světa affiliate programů...

Affiliate program - způsob jak vydělat bez vlastního kapitálu

Způsobů, jak vydělat peníze na internetu, je poměrně mnoho, ale většina z nich vyžaduje vysokou vstupní investici. Affiliate neboli partnerské programy vám otevřou cestu k výdělku i bez nutnosti prvotního vkladu. Princip je prostý – provozovatelé affiliate programů (většinou jde o e-shopy nebo poskytovatele služeb) hledají partnery, kteří by propagovali jejich sortiment a za každou uskutečněnou konverzi jim vyplácí provizi. Affiliate nemusí být jen přivýdělek v řádu několika set korun. Zkušení marketéři vydělávají desítky tisíc měsíčně a nemusí přitom hromadit skladové zásoby a odpadají jim i další starosti, které jsou pro provozování e-shopu či poskytování služeb typické. Jejich úkolem je pouhá propagace, ke které používají vlastní internetové stránky nebo jen vhodně umístěné odkazy se speciálním kódem. Jistě, propagace prostřednictvím placené PPC reklamy může přinést ovoce mnohem dříve, ale do té lze investovat až poté, co vám provozovatel programu vyplatí první provize.

250 způsobů jak vydělat přes internet

Zní to lákavě, co vy na to? Pokud ve vás hlodá červíček pochybností, máte pravdu. Úspěšní „affiláci“ mají své know how a ne každý na něj přijde svépomocí. Nemáte-li s podnikáním na internetu zkušenosti, nezoufejte. Již brzy se budete moct do řady affiliate marketérů zařadit i vy. Stačí si stáhnout BEZPLATNÝ e-book na webu vydělatsi.cz, který obsahuje 250 tipů, jak vydělat peníze na internetu. Kdo nic nezkusí, nemůže nic pokazit, ale ani zbohatnou. Chcete vydělávat z domova i vy? Počkejte si na e-book!

Publikováno: 17. 06. 2013

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: affiliate | affiliate marketing | affiliate program | výdělek | výdělek přes internet