Potřebujete se rychle a výhodně zbavit svého luxusního automobilu?

Potřebujete se rychle a výhodně zbavit svého luxusního automobilu?

Dostali jste se do nelehké finanční situace a jediné, co vám zbylo, je vaše luxusní auto? Potřebujete-li se ho rychle zbavit a zároveň za něj dostat co nejvíc, obraťte se na společnost PiXOLO s.r.o. Ta se na výkup luxusních vozidel specializuje a poskytuje zákazníkům nadstandardní služby.

Dostaňte za svůj vůz maximum

Důvodů, proč využít výkup luxusních aut od PiXOLa je hned několik. Z svůj vůz dostanete maximální možnou výkupní cenu a navíc ušetříte spoustu času s vyřizováním formalit. Odborní pracovníci, kteří mají výkup aut na starosti jednoduše vše vyřídí za vás. A jak celá transakce probíhá? PiXOLO můžete kontaktovat telefonicky a domluvit si schůzku s technikem, který provede ocenění vozu (o to můžete předběžně zažádat i na webu vykup-luxusnich-aut.cz). Bude-li vám nabídka vyhovovat, podepíšete smlouvu a dostanete v hotovosti finanční prostředky v plné výši. Samozřejmostí je i převod na bankovní účet – vše na míru vaším požadavkům. Nezáleží na tom, zda máte v garáží Audi R8, Hummer nebo Harley, PiXOLO se zabývá výkupem osobních, terénních a užitkových vozů, motocyklů a čtyřkolek. Za svůj vůz můžete dostat i několik milionů korun a to v závislosti na jeho technickém stavu, počtu majitelů, najetých kilometrů a dalších faktorů, které mají vliv na jeho momentální cenu.

Nestíháte splácet leasing?

Klienti, kteří svá luxusní auta splácí na leasing, mohou využít převzetí leasingu a předejít tak vysokým sankčním poplatkům za nedodržení splátek. Ani v tomto případě se nebudete muset zabývat papírováním a dokonce nikam jezdit. Výkup auta i převzetí leasingu proběhne na vámi smluveném místě v době, kdy vám to bude nejvíce vyhovovat.