Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Potřebujete se rychle a výhodně zbavit svého luxusního automobilu?

Dostali jste se do nelehké finanční situace a jediné, co vám zbylo, je vaše luxusní auto? Potřebujete-li se ho rychle zbavit a zároveň za něj dostat co nejvíc, obraťte se na společnost PiXOLO s.r.o. Ta se na výkup luxusních vozidel specializuje a poskytuje zákazníkům nadstandardní služby.

Dostaňte za svůj vůz maximum

Důvodů, proč využít výkup luxusních aut od PiXOLa je hned několik. Z svůj vůz dostanete maximální možnou výkupní cenu a navíc ušetříte spoustu času s vyřizováním formalit. Odborní pracovníci, kteří mají výkup aut na starosti jednoduše vše vyřídí za vás. A jak celá transakce probíhá?

PiXOLO můžete kontaktovat telefonicky a domluvit si schůzku s technikem, který provede ocenění vozu (o to můžete předběžně zažádat i na webu vykup-luxusnich-aut.cz). Bude-li vám nabídka vyhovovat, podepíšete smlouvu a dostanete v hotovosti finanční prostředky v plné výši. Samozřejmostí je i převod na bankovní účet – vše na míru vaším požadavkům. Nezáleží na tom, zda máte v garáží Audi R8, Hummer nebo Harley, PiXOLO se zabývá výkupem osobních, terénních a užitkových vozů, motocyklů a čtyřkolek. Za svůj vůz můžete dostat i několik milionů korun a to v závislosti na jeho technickém stavu, počtu majitelů, najetých kilometrů a dalších faktorů, které mají vliv na jeho momentální cenu.

Nestíháte splácet leasing?

Klienti, kteří svá luxusní auta splácí na leasing, mohou využít převzetí leasingu a předejít tak vysokým sankčním poplatkům za nedodržení splátek. Ani v tomto případě se nebudete muset zabývat papírováním a dokonce nikam jezdit. Výkup auta i převzetí leasingu proběhne na vámi smluveném místě v době, kdy vám to bude nejvíce vyhovovat.