K+L: Co nabízí zavedená digitální tiskárna v Brně?

K+L: Co nabízí zavedená digitální tiskárna v Brně?

Následující řádky budiž určeny čtenářům, kteří se pohybují v jihomoravské metropoli a poohlíží se po kvalitních tiskařských službách za skvělou cenu. Jste to právě vy? Sehnat profesionály, kteří svědomitě dodržují termíny navzdory velkému objemu zakázek, není tak snadné. Pokud se obrátíte na K+L s.r.o., která nabízí komplexní zpracování reklamních realizací, rozhodně nešlápnete vedle. Tiskárna K+L zajišťuje ofsetový i digitální tisk Brno. Na své si tak přijdou zákazníci, kteří vyžadují nízkou cenu, ale i ti nejnáročnější. V širokém portfoliu najdete všechny typy tiskovin – plakáty, vizitky, samolepky i letáky.

Ofsetový, nebo digitální tisk?

Co se týče zmíněných metod tisku, ofsetový tisk je vhodný pro větší počty kusů. Je produktivní a vysoce kvalitní. Pro nižší počty tiskovin je optimální digitální tisk. I ten je rychlý a kvalitní. Navíc s možností dotisku, a to kdykoliv. Kvalita dotisku je identická s původně vytištěným materiálem. Digitální tisk je výhodný pro menší série, což ocení každý, kdo nechce vázat finanční prostředky ve skladových zásobách.

Proč právě K+L?

Brněnská firma má s tiskem bohaté zkušenosti a na trhu působí již od roku 1990. Disponuje moderním technologickým zázemím a mimo běžné služby související s potiskem reklamních tiskovin, zajišťuje také tisk fotografií, potisk textilu, tisk bannerů, autoplachet a dalších. Díky zastoupení různých technologií dokáže tiskárna K+L potisknout takřka libovolné předměty a na přání se postará také o kompletní realizaci grafiky.

Vizitka je vaší vizitkou!

Na závěr jsme si nechali službu, kterou většina klientů využívá hned několikrát do roka. Jde o tisk vizitek Brno, kterou K+L provádí v jednostranně i oboustranně, s možností laminace (mat i lesk). Nechte si navrhnout perfektní vizitky, které budou reprezentovat vaší společnost v tom nejlepším světle. Budete je mít k dispozici obratem, ve stoprocentní kvalitě a za neodolatelnou cenu... Další informace najdete na http://www.digitalnitisk-brno.cz/.

Publikováno: 06. 07. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: digitální tisk brno