Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Dovolená v karavanu aneb buďte nezávislí a ničím se neomezujte

Dovolená na jednom místě může být prima, ale po čase se zvrtne do jakési rutiny. Chcete-li zažít dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete, vydejte se na cesty v obytném voze! Co na tom, že žádný nemáte – vydejte se do půjčovny a pronajměte si ho. Dovolená v karavanu patří k intenzivním zážitkům a jakmile ji jednou ochutnáte, budete si ji chtít napřesrok zopakovat…

Moderní karavany poskytují perfektní zázemí, které je srovnatelné s ubytováním v apartmánu či hotelu. Nás zaujala nabídka půjčovny obytných automobilů TOPTRADE s.r.o., která patří mezi renomované specialisty. V oboru se pohybuje od roku 1990 a byla vůbec první autopůjčovnou tohoto typu v České republice a na Slovensku.

Momentálně si můžete půjčit obytné vozy FRANKIA a SUN LIVING, které jsou postaveny na platformě spolehlivého Fiatu Ducato. Vozy disponují perfektní výbavou, díky které vás během dovolené nebude nic omezovat. Jakmile se začnete nudit, stačí šlápnout na plyn a zastavit třeba na druhém konci země. S karavanem jsou vaše cestovatelské možnosti takřka nekonečné a je jen na vás, jestli se vydáte po vlastech českých, nebo podél pobřeží Jadranu. Nebudete se muset nikomu a ničemu přizpůsobovat a sestavíte si vlastní program, který budete moct kdykoliv změnit. Zkrátka a dobře – stanete se nezávislými.

Vraťme se však k nabídce společnosti TOPTRADE. Ve firemní flotile totiž nenajdete jen karavany, ale také obytné přívěsy. A ať už sáhnete po kterékoliv variantě, vždy se můžete spolehnout na perfektní technický stav, který patří mezi základní předpoklady pohodové dovolené. Přeci jen – řešit závadu na zastaralém a zanedbaném karavanu nepatří mezi zážitky, které byste si chtěli z dovolené přivézt domů…

Možná se vám cestování obytným vozem zalíbí natolik, že zatoužíte po vlastním. A i tehdy se můžete obrátit na TOPTRADE, jejíž komplexní služby zahrnují také prodej a servis. Vyberte si ze zánovních a ojetých vozů značek Pilote, Sun Living, Phoenix, Adria, Mooveo, Bavaria, LMC, Knaus, Laika a dalších ten pravý a… začněte cestovat!