Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Kliky Cobra vás při doteku nekousnou, ale pohladí na duši

Připadá vám, že jsou vaše dveře příliš fádní a nedělají na vás takový dojem jako na produktové fotografii v katalogu? Přistupte k nim blíže a prohlédněte si je ještě jednou. Připadá vám, že na nich něco chybí? Zaostřete na místo, na které musíte každý den několikrát sáhnout – trefa do černého. Dveře v katalogu měly úplně jinou kliku a ta, kterou jste si narychlo vybrali vy, vypadá… jedním slovem hrozně. Výběr kliky není radno podcenit, protože je to právě ona, která se podílí na celkovém dojmu dveří, nicméně není všem dnům konec. Vymontujte staré kování a vyberte si takové, které vám bude dělat radost!

Perfektní design, kvalita a funkčnost, to je kování Cobra

Nechcete-li se při výběru kování spálit, vsaďte na prověřenou kombinaci kvality a designu. Kliky na dveře Cobra se již 20 let řadí k tomu nejlepšímu dveřnímu příslušenství a můžete si je zakoupit u jediného autorizovaného prodejce na www.kovani-cobra.cz, který se chlubí nejnižšími cenami (stačí se podívat do vyhledávačů a srovnávačů zboží). V e-shopu narazíte také na nezbytné doplňky jako zarážka dveří, madla, klepadla apod.

Nerezove kovaniKování Cobra je sázkou na jistotu. Ve zmíněném e-shopu si můžete vybrat mezi rozetovým a štítovým kováním z hliníku a nerezi. Rozdíl mezi rozetovým a štítovým kováním tkví v počtu jednotlivých prvků, ze kterých se kování skládá. Štítové kování je klasika – má podobu jednoho společného dílu pro kliku a zámek. Rozety představují modernější prvek, který má pro kliku i zámek samostatný díl. Výběr je samozřejmě otázkou vkusu a v obou kategoriích narazíte na stylové kousky, které vám rozhodně nebudou dělat ostudu.

A jak přistupovat k výběru materiálu? Hliník je cenově dostupnější a v domácnosti vám udělá velmi dobrou službu. Vybíráte-li však kování ke dveřím, které budou velmi namáhané (např. ve veřejných prostorách, hotelích, restauracích), jednoznačně sáhněte po mnohem odolnější nerezi.

Luxusní kliky pro nejnáročnější

V e-shopu nechybí ani něco pro opravdové fajnšmekry, kteří se rozhodli do kování investovat vyšší částky. Řada Design Line v minimalistickém stylu je v podstatě přehlídka malých uměleckých děl. Čisté linie, jednoduchost a přesto grácie a nápaditost. I tak by se dalo popsat luxusní kování, které se může stát nedílnou součástí i vašich dveří. Není na co čekat – připojte se k více než 100 000 spokojených zákazníků a udělejte si radost krásnou klikou. Objednávky jsou v 90 % případů odeslány do 24 hodin a při nákupu nad 5 000 Kč nebudete muset platit poštovné.

Klika