Když vozidlo vypoví službu

Když vozidlo vypoví službu

Dokážete si představit život bez auta? Za posledních několik desítek let jsme se na svých vozech staly závislými do té míry, že nás i sebemenší porucha řádně vykolejí. A co teprve, když se auto rozhodne, že dnes nikam nejede? I to se, bohužel, stává a nejčastějším řešením bývá přecpaná MHD. Další, poměrně opomíjenou možností, je dočasná výpůjčka auta z autopůjčovny. Služba, kterou v zahraničí běžně využívají, budí v našincích rozpaky. Někteří řidiči se v cizím autě necítí dobře, jiní nedůvěřují autopůjčovnám jako takovým. Bůh ví, v jakém stavu se vypůjčený vůz nachází a co když se pokazí zrovna, když ho budu řídit? Budu muset hradit škodu? Vyberete-li si opravdu spolehlivou autopůjčovnu, nebudete muset tyto otázky řešit.

Nejlepší autopůjčovna v Praze?

Je vašim cílem nejlepší autopůjčovna Praha? Vyberte si Renecar. Osvědčená autopůjčovna Praha nabízí široké spektrum služeb, mezi které patří nejen pronájem automobilů a příslušenství, ale i likvidace pojistných událostí, ruční mytí, pneuservis, autoservis a odtahová služba. My se však zaměříme na to hlavní. Autopůjčovna Praha nabízí klientům mnoho typů automobilů, v závislosti na jejich aktuálních potřebách. Stačí vám menší vůz na kratší cesty po městě? Vyberte si škodu Fabii. Pro milovníky emocí je připraveno kupé Audi A5 a na manažery čeká největší Škodovka, Superb II. Všechny vozy jsou pravidelně kontrolovány a tudíž v perfektním stavu.

Nechte auto tam, kam jedete

Autopůjčovna Praha nabízí jednosměrný pronájem, který se hodí všem, kteří se vůz nemohou vrátit do Prahy. Vše probíhá následovně. Auto si vypůjčíte v Praze a vrátíte na některém z mnoha míst v ČR, nebo v Evropě. O nic víc se starat nemusíte. Cenové rozpětí výpůjčky vozidel je individuální. Samozřejmě platí, že s rostoucí délkou výpůjčky klesá cena pronájmu. A pozor, Renecar vám poskytne i řidiče!

Publikováno: 03. 10. 2012

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: autopůjčovna praha | renecar