Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Když vozidlo vypoví službu

Dokážete si představit život bez auta? Za posledních několik desítek let jsme se na svých vozech staly závislými do té míry, že nás i sebemenší porucha řádně vykolejí. A co teprve, když se auto rozhodne, že dnes nikam nejede? I to se, bohužel, stává a nejčastějším řešením bývá přecpaná MHD. Další, poměrně opomíjenou možností, je dočasná výpůjčka auta z autopůjčovny. Služba, kterou v zahraničí běžně využívají, budí v našincích rozpaky. Někteří řidiči se v cizím autě necítí dobře, jiní nedůvěřují autopůjčovnám jako takovým. Bůh ví, v jakém stavu se vypůjčený vůz nachází a co když se pokazí zrovna, když ho budu řídit? Budu muset hradit škodu? Vyberete-li si opravdu spolehlivou autopůjčovnu, nebudete muset tyto otázky řešit.

Nejlepší autopůjčovna v Praze?

Je vašim cílem nejlepší autopůjčovna Praha? Vyberte si Renecar. Osvědčená autopůjčovna Praha nabízí široké spektrum služeb, mezi které patří nejen pronájem automobilů a příslušenství, ale i likvidace pojistných událostí, ruční mytí, pneuservis, autoservis a odtahová služba. My se však zaměříme na to hlavní. Autopůjčovna Praha nabízí klientům mnoho typů automobilů, v závislosti na jejich aktuálních potřebách. Stačí vám menší vůz na kratší cesty po městě? Vyberte si škodu Fabii. Pro milovníky emocí je připraveno kupé Audi A5 a na manažery čeká největší Škodovka, Superb II. Všechny vozy jsou pravidelně kontrolovány a tudíž v perfektním stavu.

Nechte auto tam, kam jedete

Autopůjčovna Praha nabízí jednosměrný pronájem, který se hodí všem, kteří se vůz nemohou vrátit do Prahy. Vše probíhá následovně. Auto si vypůjčíte v Praze a vrátíte na některém z mnoha míst v ČR, nebo v Evropě. O nic víc se starat nemusíte. Cenové rozpětí výpůjčky vozidel je individuální. Samozřejmě platí, že s rostoucí délkou výpůjčky klesá cena pronájmu. A pozor, Renecar vám poskytne i řidiče!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *