Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Klimatizace do bytu vás zachrání při horkých dnech

Už se děsíte, jak přežijete letošní léto? Po zkušenostech z předchozích let moc dobře víme, že i v Česku je možné zažít tropy, a to dokonce dlouhodobě. Jeden či dva horké dny se dají zvládnout, ale když je takhle teplo týden nebo dva? Bez klimatizace lze přežít jen těžko, obzvlášť pokud bydlíte v podkroví.

Můžete si do pití házet led z mrazáku, případně se chladit ventilátorem, ale úplně nejlépe pomůže klimatizace do bytu. Když nebudete na nic čekat, stihnete ji zařídit ještě letos a před horkými dny vás ochrání.

Na výběr máte dvě možnosti

Nejdříve se musíte rozhodnout, zda chcete zabudovanou, nebo mobilní klimatizaci. Mobilní klimatizace bývá levnější a výhodou je, že ji můžete stěhovat z místnosti do místnosti podle potřeby. Bohužel se vyznačuje nižší účinností a také je většinou hlučnější. Jestli jste si tedy plánovali, jak ji přes den necháte v obývacím pokoji a večer přesunete do ložnice, zmýlili jste se. Možná by vám rušila spaní.

Zabudovaná bytová klimatizace je daleko tišší a účinnější, ovšem musí vám ji zabudovat odborníci, sami instalaci určitě nezvládnete. Počítejte také s vyššími náklady. Berte to však jako investici do budoucna, kvalitní klimatizace vám vydrží dlouhá léta.

Tradičním řešením jsou multisplitové klimatizace

Do domácností se obvykle instalují tzv. multisplitové klimatizace. Jedná se o případ, kdy je instalovaná jedna venkovní jednotka a k ní je připojeno hned několik jednotek vnitřních. Teplota v každé místnosti se ale ovládá samostatně, takže můžete mít v ložnici chladněji než v obývacím pokoji. Domácí klimatizace přitom nejsou žádnými ošklivými zařízeními. Jde o elegantní zařízení, která umístíte ke stropu a nikdo si jich možná ani nevšimne.

Pokud vás už přestává bavit koupat se ve vlastním potu, prostudujte například produkty v nabídce společnosti ENCOFA. Specializuje se na prodej klimatizace nejen do domácností, ale i do firem a průmyslu. Ráda vám připraví cenovou nabídku.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *