V zimě se jezdí na lyže. Nemáte na to? Dopřejte si lyžovačku s neodolatelnou slevou!

V zimě se jezdí na lyže. Nemáte na to? Dopřejte si lyžovačku s neodolatelnou slevou!

Zima je v plném proudu, ale nebude to trvat věčně. Ba právě naopak – ani se nenadějeme a příroda se opět probudí k životu. Bílá se postupně promění na zelenou a my si budeme užívat příchod jara. Ale proč ztrácet čas čekáním, když si můžeme užívat pořád? Pomineme-li to, že je teplo příjemnější než třeskutý mráz, neměli bychom zimě křivdit. Máte snad jiný názor? V tom případě přestaňte trávit dlouhé měsíce před obrazovkou a vydejte se vstříc zimním sportům. Jak je to už dlouho, co jste naposledy stáli na lyžích či snowboardu? Pokud vám v radovánkách bránil omezený rozpočet, začněte využívat neodolatelné slevy. Zajímají vás podrobnosti?

Zima je super, ale nesmíte ji trávit doma

Jen si to představte. Navoskujete si lyže a vyrazíte do některého z moderních skiareálů u nás nebo v zahraničí. Úroveň tuzemských sportovišť se v posledních letech výrazně zlepšila, nicméně největší komfort stále nabízí Alpy. Perfektně upravené sjezdovky, zázemí luxusního hotelu, vynikající kuchyně. Opravdu se vám zima stále jeví jako nutné zlo? Zimní sporty a pobyty na horách všeobecně patří k zážitkům, na které nezapomenete. Můžete vyrazit s rodinou, přáteli nebo po vlastní ose – trocha samoty, navíc v malebném prostředí horských masivů, vám dokonale vyčistí hlavu.

Lyžovačka není finančně nedostupná

Vraťme se však k vaší finanční otázce a zmíněným slevovým akcím. Slevy lyžařských pobytů jsou jedinečnou příležitostí, jak se alespoň na pár dní vymanit ze stereotypu a dostat se do úplně jiného prostředí. Pohybují se řádově v desítkách procent, což pro vás znamená hned několikatisícovou úsporu. Ale kde se po nich poohlédnout?

Desítky skvělých slev lyžařských pobytů na jednom místě

Začněte na slevovém portálu NewGo.cz, který přináší nejlepší slevy pobytů, zájezdů a zážitků. Chcete-li si skvěle zalyžovat nebo zajezdit na „prkně“ se slevou až přes 50 %, máte jedinečnou šanci. Momentálně si můžete vybrat z více než dvou desítek nabídek. Ty jsou však časově omezené a kdo zaváhá, má smůlu. U všech jednotlivých slevových akcí najdete všechny důležité informace a navíc i fotografie daného ubytování a okolí. Jakmile se rozhodnete pro některou ze slev na lyžování, zakoupíte si slevový voucher, který následně uplatníte. Tak co vy na to? Přečkáte zimu doma, nebo si ji užijete plnými doušky? Slevy na NewGo.cz jsou nedolatelné, tak si nenechte utéct příležitost mezi prsty.

Publikováno: 27. 01. 2015

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: slevy lyžařských pobytů