Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Pořiďte si kvalitní české interiérové dveře

Pokud již ve vašem bytečku nemáte do čeho píchnout, zaměřte se na důležitý, leč velmi opomíjený prvek – interiérové dveře. Je skutečně velmi zvláštní, že ačkoliv dveře používáme neustále, nedbáme o to, aby vypadaly moderně. Mnoho z nás má doma dvacet let staré dveře a neřeší to. Staré interiérové dveře však celkový dojem z interiéru velmi kazí. Udělejte si radost a kupte si do bytu nové dveře, které budou nejen oddělovat dva sousedící pokoje a dobře tlumit hluk, ale zároveň poslouží jako vkusná dekorace.

 

Pokud si s výběrem výrobce nevíte rady, podívejte se na katalog dveří na novedvere.cz. Společnost CAG s.r.o., který web provozuje, nabízí široký sortiment dveří, které nejen dobře vypadají, ale také vynikají kvalitními materiály a nízkou cenou. Co se ceny týče, v případě registrace můžete získat celou řadu bonusů, tedy slevy na dveře, kování i dopravu a montáž. Výsledná cena tak může být o několik tisíc menší. Vše záleží na tom, kolik dveří budete kupovat.

 

Interiérové dveře můžete koupit přes internet, ale podívat se na ně můžete na některém z celé řady předváděcích míst. Co se sortimentu týče, je skutečně pestrý a jistě vás potěší, že si můžete dveře podle libosti nakombinovat. Vyberte si typ dveří, skla, kování či některý z barevných dekorů a objednejte si takové dveře, které se skvěle hodí ke zbytku interiéru. I dveře mohou být vkusnou dekorací, stačí si pořídit některé z novedvere.cz.

 

Na webu v budoucnu naleznete i bazar dveří, kde budou vyřazené kousky, které mají drobnou vadu či dveře, které si zákazníci objednají, ale nevyzvednou. Pokud toužíte po opravdu levných dveřích, zde je určitě najdete.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Interiérové dveře jsme vybírali taky na internetu, ale myslím, že lepší je vidět okna na vlastní oči. My jsme vybírali dveře do nového domku u firmy Vekra. Chtěli jsme aby vypadaly moderně, ale taky protože máme dva kluky, aby dobře tlumily hluk. Moderní dveře v celém době vypadají perfektně. Jsme s výběrem spokojeni.