Koupání ve velkém stylu

Koupání ve velkém stylu

Přestalo vás bavit čvachtání v těsném zahradním bazénku a toužíte po opravdovém zázemí pro vodní radovánky? Vypusťte jej (ne Krakena, ale váš současný bazén) a vydejte se za specialistou, který vám pomůže s realizací vysněného koupaliště. Nebudete muset daleko, stačí si otevřít prohlížeč a naťukat albixion.cz. Že už jste o něm slyšeli? Jistě, společnost Albixion a.s. se realizací bazénů a prodejem bazénového příslušenství zabývá přes dvacet let a několikrát spolupracovali na natáčení populárního seriálu Rady ptáka loskutáka. Je vám to málo? Dobrá a co takhle bazén, který vám budou všichni sousedé závidět?

Skromnost není namístě

Zdají se vám zapuštěné bazény příliš drahé? Odpusťte si letošní dovolenou a budete se moct koupat třeba půl roku v kuse. Nereálné? Nikoliv, kvalitní zastřešení dokáže prodloužit koupací sezónu o několik měsíců. Nejen, že slouží jako ochrana před znečištěním, ale zároveň jako solární ohřev. A v průměru o 8°C teplejší voda už je pádný argument k tomu, abyste oželeli zájezd do Egypta, nemyslíte? Ale teď vážně, Albixion má své vlastní vývojové centrum, díky kterému je schopen vyrábět perfektní venkovní bazény s ohledem na perfektní design, moderní technologie, bezpečnost a ochranu životního prostředí. Ne nadarmo razí heslo, že ostatní bazény prodávají, ale Albixion je i vyrábí.

Je vám léto starého?

Váš starý má svá nejlepší léta za sebou, ale je vám ho líto poslat do důchodu? Ne manžel, ale bazén přeci! Albixion bazény nejen vyrábí, ale také rekonstruuje a to tak, že budou vypadat, jako zamlada. Kompletní nabídku služeb najdete na výše zmíněném webu www.albixion.cz. Radost si můžete udělat i infrasaunou či vířivkou (to už soused opravdu nepřekousne). Bazény Albixion jsou skvělou investicí, která se vám vrátí v podobě nezapomenutelných zážitků.