Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Rybářské potřeby Kladno – u T-SPORT nakupují i profesionálové!

Rybaření je aktivita, díky které můžeme alespoň na chvíli zapomenout na všední starosti, načerpat spoustu energie v poklidném prostředí a když už nějaká ryba zabere, zažijeme nával adrenalinu. A to je jeden z hlavních důvodů, proč vlastně na ryby chodíme. I menší úlovek nám vykouzlí úsměv na rtech a motivuje nás. Jenomže k tomu je zapotřebí nejen zkušeností a pověstného rybářského štěstí, ale především vhodně zvolené a kvalitní rybářské vybavení. Nenechte se zmást historkami rybářů „ze staré školy“, kteří chytají kapitální kousky na prutu z klacíku a dejte na názory profesionálů. Ti totiž moc dobře vědí, že vděčí za úspěchy prvotřídním rybářským potřebám. Chcete se mezi ně zařadit i vy?

Pokud si chcete rybaření užít se vším všudy, nedělejte kompromisy a udělejte si radost „nádobíčkem“, které ocení i nejnáročnější rybáři. Jste-li z Kladna a přilehlého okolí, doporučujeme návštěvu specializované rybářské prodejny T-SPORT, která nabízí nejen špičkové rybářské potřeby od A do Z, ale také poradenství. Nebudete-li si vědět rady s výběrem, ochotný personál vám rád poradí. Ale co když nejste z Kladna, nebo jen rádi nakupujete z pohodlí domova? V tom případě stačí vyťukat www.rybarskyeshop.eu! Možná vás k návštěvě přimějí následující minirecenze produktů, které nás upoutaly na první pohled…

Black Cat – prut na sumce

Neovládáte-li angličtinu, možná vás „cat“ v názvu trochu zmate. Jenomže catfish není nic jiného, než sumec a rybářské pruty Black Cat Passion Pro 2 patří do kategorie sumcařských. Oproti modelu Passion má vyšší odhozovou zátěž a v poměru ceny/kvality patří k absolutní špičce. Prut na sumce je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, držák robustní a extrémně pevný, nízkoprofilová SIC očka s nízkou patkou vysoce odolná.

336_prut_black_cat_passion-440x114

Kompletně zakrytý deštník na ryby

Lije jako z konve, nebo čekáte, že se pořádná průtrž mračen semele každou chvíli? Zapomeňte na klasický deštník, který vás příliš neochrání a pořiďte si kompletně zakrytý deštník na ryby s odnímatelným zakrytím přední části. Materiál je 100 % nepropustný, ale přesto velmi lehký (5,4 kg) a celkovému dojmu přidává stylová maskáčová úprava. Stabilitu zajišťuje silnostěnná tyč. Jak jste se bez tohoto praktického pomocníka mohli doposud obejít?!

Deštník na rybyTak ať vám berou!