Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Rybářské potřeby Kladno – u T-SPORT nakupují i profesionálové!

Rybaření je aktivita, díky které můžeme alespoň na chvíli zapomenout na všední starosti, načerpat spoustu energie v poklidném prostředí a když už nějaká ryba zabere, zažijeme nával adrenalinu. A to je jeden z hlavních důvodů, proč vlastně na ryby chodíme. I menší úlovek nám vykouzlí úsměv na rtech a motivuje nás. Jenomže k tomu je zapotřebí nejen zkušeností a pověstného rybářského štěstí, ale především vhodně zvolené a kvalitní rybářské vybavení. Nenechte se zmást historkami rybářů „ze staré školy“, kteří chytají kapitální kousky na prutu z klacíku a dejte na názory profesionálů. Ti totiž moc dobře vědí, že vděčí za úspěchy prvotřídním rybářským potřebám. Chcete se mezi ně zařadit i vy?

Pokud si chcete rybaření užít se vším všudy, nedělejte kompromisy a udělejte si radost „nádobíčkem“, které ocení i nejnáročnější rybáři. Jste-li z Kladna a přilehlého okolí, doporučujeme návštěvu specializované rybářské prodejny T-SPORT, která nabízí nejen špičkové rybářské potřeby od A do Z, ale také poradenství. Nebudete-li si vědět rady s výběrem, ochotný personál vám rád poradí. Ale co když nejste z Kladna, nebo jen rádi nakupujete z pohodlí domova? V tom případě stačí vyťukat www.rybarskyeshop.eu! Možná vás k návštěvě přimějí následující minirecenze produktů, které nás upoutaly na první pohled…

Black Cat – prut na sumce

Neovládáte-li angličtinu, možná vás „cat“ v názvu trochu zmate. Jenomže catfish není nic jiného, než sumec a rybářské pruty Black Cat Passion Pro 2 patří do kategorie sumcařských. Oproti modelu Passion má vyšší odhozovou zátěž a v poměru ceny/kvality patří k absolutní špičce. Prut na sumce je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, držák robustní a extrémně pevný, nízkoprofilová SIC očka s nízkou patkou vysoce odolná.

336_prut_black_cat_passion-440x114

Kompletně zakrytý deštník na ryby

Lije jako z konve, nebo čekáte, že se pořádná průtrž mračen semele každou chvíli? Zapomeňte na klasický deštník, který vás příliš neochrání a pořiďte si kompletně zakrytý deštník na ryby s odnímatelným zakrytím přední části. Materiál je 100 % nepropustný, ale přesto velmi lehký (5,4 kg) a celkovému dojmu přidává stylová maskáčová úprava. Stabilitu zajišťuje silnostěnná tyč. Jak jste se bez tohoto praktického pomocníka mohli doposud obejít?!

Deštník na rybyTak ať vám berou!