Nasajte atmosféru temného středověku!

Nasajte atmosféru temného středověku!

Mít dostatek volného času je luxus, ale když už ho máte a nevíte co s ním, je to o to horší. Pokud vás to zrovna netáhne ven a přestalo vás bavit komentování statusů na Facebooku, pusťte se do starých dobrých onlinovek. Předsudků se nebojte, počítačové hry už dávno nejsou zábavou podivínů a naopak si je čas od času zahraje každý. Nebudeme však moralizovat nad tím, jestli je hraní her ztrátou času (není :-)) a rovnou vás odkážeme na gamesku, která se v současné době drží na předních příčkách popularity. Nese název Goodgame Empire a dost možná jste o ni ve vodách internetu zavadili. V opačném případě si v bezprostředním okolí počítače připravte dostatek jídla a pro jistotu i suchá záchod. Garantujeme vám, že se od svého hradu jen tak nezvednete. Promiňte, zapomněli jsme vás upozornit, že se vás hra nezavede nikam jinam než do období nejtemnějšího středověku.

Dále od hradu hradu dále

Pokud jste vždy snili o vlastní gotické tvrzi, máte štěstí. Jednu takovou v Goodgame Empire dostanete. Tedy upřímně řečeno, z počátku bude mít velikost větší krčmy, ale stačí na sobě zapracovat a budou vám říkat pane tisíce poddaných. Počítejte však s tím, že stanete trnem v oku dalším páprdům a nezbude vám, než jim zatrhnout tipec. Role hradního pána však nespočívá jen v budování armády, neméně důležitá je i ekonomika. A protože jde o onlinovku se vším všudy, budete moct kooperovat s ostatními hráči, tvořit aliance a tím zvýšit šance na přežití.

Goodgame Empire je dechberoucí záležitost, která vás chytne a už nepustí. Můžete si ji zahrát zcela zdarma (stačí se registrovat) a to přímo ve svém prohlížeči. Najdete ji na webu goodgame-empire-hra.cz,  kde se nachází i spousta užitečných rad, videí, a tipů. Předtím, než se pustíte do krutovlády, proto odložte žezlo a přečtěte si Goodgame Empire návod. Vzhledem k mnoha možnostem, které hra nabízí, vám ucelený manuál přijde vhod!

Publikováno: 26. 04. 2013

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: goodgame empire