Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Nasajte atmosféru temného středověku!

Mít dostatek volného času je luxus, ale když už ho máte a nevíte co s ním, je to o to horší. Pokud vás to zrovna netáhne ven a přestalo vás bavit komentování statusů na Facebooku, pusťte se do starých dobrých onlinovek. Předsudků se nebojte, počítačové hry už dávno nejsou zábavou podivínů a naopak si je čas od času zahraje každý. Nebudeme však moralizovat nad tím, jestli je hraní her ztrátou času (není :-)) a rovnou vás odkážeme na gamesku, která se v současné době drží na předních příčkách popularity. Nese název Goodgame Empire a dost možná jste o ni ve vodách internetu zavadili. V opačném případě si v bezprostředním okolí počítače připravte dostatek jídla a pro jistotu i suchá záchod. Garantujeme vám, že se od svého hradu jen tak nezvednete. Promiňte, zapomněli jsme vás upozornit, že se vás hra nezavede nikam jinam než do období nejtemnějšího středověku.

Dále od hradu hradu dále

Pokud jste vždy snili o vlastní gotické tvrzi, máte štěstí. Jednu takovou v Goodgame Empire dostanete. Tedy upřímně řečeno, z počátku bude mít velikost větší krčmy, ale stačí na sobě zapracovat a budou vám říkat pane tisíce poddaných. Počítejte však s tím, že stanete trnem v oku dalším páprdům a nezbude vám, než jim zatrhnout tipec. Role hradního pána však nespočívá jen v budování armády, neméně důležitá je i ekonomika. A protože jde o onlinovku se vším všudy, budete moct kooperovat s ostatními hráči, tvořit aliance a tím zvýšit šance na přežití.

Goodgame Empire je dechberoucí záležitost, která vás chytne a už nepustí. Můžete si ji zahrát zcela zdarma (stačí se registrovat) a to přímo ve svém prohlížeči. Najdete ji na webu goodgame-empire-hra.cz,  kde se nachází i spousta užitečných rad, videí, a tipů. Předtím, než se pustíte do krutovlády, proto odložte žezlo a přečtěte si Goodgame Empire návod. Vzhledem k mnoha možnostem, které hra nabízí, vám ucelený manuál přijde vhod!

Štítky