Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Ferratum Bank Limited: Jediná banka, která půjčí před výplatou kdykoliv

Příčinu vašich finančních problémů zkoumat nebudeme a raději vám prozradíme, jak malou díru rozpočtu co nejefektivněji zalepit. Říká vám něco rychlá půjčka před výplatou? Pravděpodobně si ji vybavíte v souvislosti s nebankovními společnostmi, které většinou nevzbuzují příliš důvěry. Není však důvod k obavám – krátkodobé úvěry, jako stvořené pro překlenutí několika dní až týdnů před výplatou, totiž nabízí také Ferratum Bank Limited. Nová banka je součástí skupiny Ferratum Group a jako jediná vám pošle peníze již do 1 minuty od schválení půjčky.

Kdo má u Ferratum Bank otevřené dveře?

Proč to dělat složitě, když je to tak jednoduché? Ferratum Bank se skutečně řídí heslem „více než peníze pro každého“ (more than money to everyone) a nabízí rychlé půjčky za velmi zajímavých podmínek. Jediným předpokladem je věk od 21 od 85 let a žádná jiná nesplacená SMS půjčka u Ferratum Bank.

Obejdete se bez potvrzení o příjmu, nebudete potřebovat ručitele a o půjčku zažádáte z pohodlí domova. Ale kolik vám Ferratum Bank půjčí? A na jak dlouho?

Parametry půjčky

Ferratum Bank nabízí částku 500 Kč až 10 000 Kč na dobu od 7 do 45 dní. Napoprvé si můžete půjčit až 5 000 Kč a na vyšší částku dosáhnete až poté, co řádně splatíte první půjčku. Budete-li mít problém s dodržením termínu splatnosti, můžete si ji za poplatek prodloužit o 30 dní, a to až 2 x.

Žádost o půjčku probíhá následovně:

  • Na www.ferratum.cz vyplníte online formulář, případně pošlete SMS v přesně definovaném tvaru (podrobnosti najdete na zmíněném webu banky)
  • Do 10 minut proběhne posouzení žádosti a vy budete obratem vyrozuměni s výsledkem. V případě kladného posouzení vám Ferratum Bank okamžitě odešle peníze na účet.

Co dodat na závěr? Ferratum Bank je první banka, která má ve svém portfoliu rychlé půjčky před výplatou. Chcete-li si půjčit menší částku na kratší časové období a zároveň byste se neradi upsali neznámé nebankovní společnosti, není co řešit. Díky Ferratum Group vyřešilo své drobné finanční potíže více než 1,5 milionů lidí z 20 zemí světa. Můžete se mezi ně zařadit i vy.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.