Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Výběr garnýží podceňujeme, stylové kovové kousky jsou přitom za hubičku

Rekonstrukce a následné zvelebování bydlení má téměř vždy podobný scénář. Jdeme na to pěkně od podlahy a po výběru krytiny následuje výmalba, výběr nábytku a dalšího méně či více důležitého vybavení. Na konec si neodpustíme pár dekorací, ale téměř vždy zapomínáme na prvek, který sice není tak důležitý jako ostatní, ale i tak umocní celkový dojem a podtrhne charakter interiéru. Řeč nebude o ničem jiném, než o garnýžích.

Vyberte si garnýž, která bude vašemu bydlení slušet

Garnýže jsou pro většinu z nás nepodstatné a snažíme se na nich ušetřit. Kupujeme nekvalitní a nevzhledné kousky ve výprodejích nebo od vietnamských trhovců, které nevydrží ani zdaleka tak dlouho jako moderní garnýže z kovu. Ty přitom nejsou o moc dražší a navíc je lze stylizovat tak, aby korespondovaly s dalšími interierovými prvky. Udělali jsme si proto malou exkurzi u jednoho z nejoblíbenějších internetových prodejců a zjistili, co může našemu bydlení nabídnout.

Internetový obchod garnyzekovove.cz má rozhodně co nabídnout. Sortiment čítá téměř 3 000 typů garnýží a záclonových tyčí jsou vyrobeny v mnoha designových variantách. Garnýž klasického typu střídají luxusní a extravagantní kousky v různých povrchových úpravách. Nechybí oblíbené materiály jako měď, onyx, nerez, stříbro nebo chrom.

Evropská kvalita, kterou levněji neseženete

„Investice“ (nejlevnější začínají na několika desetikorunách) do kovových garnýží se v každém případě vyplatí. Nejenže jsou naprosto bezúdržbové, ale jejich životnost se pohybuje kolem 30 let. Ve srovnání s nudnými a nepříliš kvalitními kousky jde o skutečně mistrovská díla. Všechny nabízené garnýže a záclonové tyče byly vyrobeny v EU a u běžných prodejců je levněji rozhodně nekoupíte…

 

Garnýže