Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Výběr garnýží podceňujeme, stylové kovové kousky jsou přitom za hubičku

Rekonstrukce a následné zvelebování bydlení má téměř vždy podobný scénář. Jdeme na to pěkně od podlahy a po výběru krytiny následuje výmalba, výběr nábytku a dalšího méně či více důležitého vybavení. Na konec si neodpustíme pár dekorací, ale téměř vždy zapomínáme na prvek, který sice není tak důležitý jako ostatní, ale i tak umocní celkový dojem a podtrhne charakter interiéru. Řeč nebude o ničem jiném, než o garnýžích.

Vyberte si garnýž, která bude vašemu bydlení slušet

Garnýže jsou pro většinu z nás nepodstatné a snažíme se na nich ušetřit. Kupujeme nekvalitní a nevzhledné kousky ve výprodejích nebo od vietnamských trhovců, které nevydrží ani zdaleka tak dlouho jako moderní garnýže z kovu. Ty přitom nejsou o moc dražší a navíc je lze stylizovat tak, aby korespondovaly s dalšími interierovými prvky. Udělali jsme si proto malou exkurzi u jednoho z nejoblíbenějších internetových prodejců a zjistili, co může našemu bydlení nabídnout.

Internetový obchod garnyzekovove.cz má rozhodně co nabídnout. Sortiment čítá téměř 3 000 typů garnýží a záclonových tyčí jsou vyrobeny v mnoha designových variantách. Garnýž klasického typu střídají luxusní a extravagantní kousky v různých povrchových úpravách. Nechybí oblíbené materiály jako měď, onyx, nerez, stříbro nebo chrom.

Evropská kvalita, kterou levněji neseženete

„Investice“ (nejlevnější začínají na několika desetikorunách) do kovových garnýží se v každém případě vyplatí. Nejenže jsou naprosto bezúdržbové, ale jejich životnost se pohybuje kolem 30 let. Ve srovnání s nudnými a nepříliš kvalitními kousky jde o skutečně mistrovská díla. Všechny nabízené garnýže a záclonové tyče byly vyrobeny v EU a u běžných prodejců je levněji rozhodně nekoupíte…

 

Garnýže