Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Time2Quest: Hra plná mysteriózních hádanek vás zavede do Prahy

Čas od času se v internetových vodách objeví něco, co stojí za to vyzkoušet. Ne nadarmo se říká, že kdo si hraje, nezlobí a pokud navíc rádi přemýšlíte, nebraňte se a propadněte zbrusu nové hře Time2Quest. Zažehněte mozkové závity a vydejte se s námi na toulky po stověžaté matičce Praze. Díky zábavné intelektuální hříčce poznáte hlavní město z úplně jiného pohledu. Nebuďte netrpěliví a pohodlně se usaďte, představíme vám ji v celé své kráse…

Pro koho je hra Time2Quest určena?

Možná vás zajímá, jestli jste cílová skupina. Má vůbec cenu, abyste četli dál a investovali svůj volný čas? Ano, protože Time2Quest je vhodná pro studenty, rodiny s dětmi, zamilované páry, turisty… jednoduše pro každého, kdo to nemá do Prahy daleko nebo se jí chystá v průběhu léta navštívit. Tak co vy na to, patříte do „cílovky“ i vy? Tak jdeme na to!

O co půjde?

PrahaAutorům se povedl mistrovský kousek a vytvořili intelektuální, ale přesto neskutečně zábavnou hru, která doposud neměla obdoby. Time2Quest je jedinečná, což pocítíte od prvního okamžiku, kdy se do ní pustíte. Princip je ovšem velmi jednoduchý a spočívá v nalezení správných odpovědí na hádanky. Jak je vyřešíte, je jen na vás a můžete přitom používat libovolné zdroje informací. Způsob, jakým se k odpovědi dopracujete, není důležitý.

Od všech ostatních „podobných“ hádankových her se Time2Quest liší především tím, že se budete muset vydat do města a nebudete všechen čas trávit za obrazovkou.

Scénáristé si dali na koncepci hádanek záležet a rozhodně se nedočkáte jasných otázek. Naopak se můžete těšit na náznaky, metafory a jiná obrazná vyjádření, která vás donutí používat veškerou dostupnou kapacitu mozku. Indicie jsou naštěstí všude kolem a možná vám pomůže parta přátel, kterou vezmete na procházku mystickou Prahou s sebou.

Bez čeho se při hraní Time2Quest neobejdete?

K hraní budete potřebovat pouze přístup na internet, ideálně mobilní telefon (můžete ho mít během expedice po Praze s sebou) a mapu Prahy. A samozřejmě chuť hrát a vyhrávat, protože pro nejlepší hráče jsou připraveny věcné ceny. Aktuálně jde o iPad Mini.

Jak hrát?

Je to snadné. Stačí se registrovat na www.time2quest.com a přečíst si pokyny. Hra není časově omezena a je jen na vás, v jakém tempu ji dohrajete. S trochou snahy ale zvládnete všechny úrovně za jediný den. Časově omezená v poslední úrovni je pouze Hra o ceny, ale variantu Hraj teď si můžete zahrát kdykoliv.

Co dalšího byste měli o Time2Quest vědět?

Time2 QuestZdá se vám, že jsme neprozradili příliš mnoho konkrétních informací? Tak ještě jednou, pro pořádek.

Time2Quest je propracovaná hra plná hádanek a zajímavých úkolů, které se týkají Prahy. Dostanete se do míst, která sice důvěrně znáte, ale dozvíte se o nich věci, které jste doposud ani netušili. Počet hráčů je neomezený a doposud se jich registrovalo více než 7 500.

Soutěž o ceny trvá 6 dní a každý den je zahájena nová úroveň. Správně odpovědi na otázky se dozvíte v nápovědě, která vám přijde do interní pošty vašeho profilu.

Tak co vy na to? Přizvete s sebou svou rodinu nebo přátele a pustíte se do hraní? A pokud v Praze nebydlíte, ale delší dobu plánujete, že se do ní podíváte, okořeňte si tajemnými hádankami svou dovolenou!