Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Krásná garáž – chlouba každého motoristy

Patříte k milovníkům rychlých vozů a nedáte na svého plechového miláčka dopustit? V tom případě byste mu měli pořídit i adekvátní bydlení. Takové, ve kterém se bude cítit skvěle za každého počasí. Pokud jste svou garáž doposud zanedbávali, přišel ten správný čas na nápravu. A kde jinde začít, než výměnou zdaleka nejdůležitějšího prvku – garážových vrat? Ta jsou dominantním architektonickým prvkem každé garáže a prozradí všem kolemjdoucím, že se uvnitř ukrývá něco mimořádného. Důvodem pro nová garážová vrata by však neměla být pouze estetika, ale i ryze praktické funkce, jako je zvuková a tepelná izolace a možnost otevírání dálkovým ovládáním. Pokud se v široké nabídce vrat neorientujete, rozhodně čtěte dál. My vám s výběrem pomůžeme.

Investice do kvality

Pro mnoho z nás je při výběru vrat rozhodující cena. Avšak pozor, to, že ušetříte, se vám může nakonec pěkně prodražit. Na garážová vrata je třeba pohlížet jako na investici, vyberete-li si kvalitní výrobek, vydrží vám VELMI dlouho. Nechcete-li dělat kompromisy mezi cenou a kvalitou, zvolte vrata, která pochází k Kadaně. Za pomocí nejmodernějších technologií je zde vyrábí společnost DoorHan.

Sestavte si vrata na míru

Sekční vrata DoorHan se sice vyrábí na nejmodernějších automatických linkách, nikoliv však po sériích. Naopak, výrobce dává zákazníkům volnou ruku. Sami si můžete vybrat libovolnou barevnou kombinaci i design a provedení panelů. Výsledkem mohou být zcela unikátní vrata, která skvěle doplní zbytek exteriéru. Momentálně si můžete vybrat ze sedmi základních barev a šesti dekorů imitace dřeva. V případě zájmu je možná kterákoliv barva z palety RAL.

Proč právě garážová vrata DoorHan?

Mezi největší přednosti vrat DoorHan nepatří pouze unikátní design, ale především vysoce kvalitní zpracování. Sekční vrata používají systém panelů s přerušeným tepelným mostem, díky kterému nedochází k promrzání žádné z částí. Mezery jsou vyplněny polyuretanovou pěnou, jež je zakryta oděruvzdorný materiálem. Dalším pozitivem jsou vynikající izolační vlastnostmi. Doby, kdy jste se mohli garáž „navytápět“ a všechna snaha přišla nazmar, jsou ty tam. V zimě teplo zůstane uvnitř a v létě naopak venku. Neměli bychom zapomenout ani na možnost motorického otevírání, díky kterému budete moct otevírat vrata z pohodlí vašeho vozu. Stačí jediný stisk tlačítka na dálkovém ovládání a vrata se samy otevřou či zavřou. Systém je natolik inteligentní, že pozná překážku v dráze a proces zavírání přeruší. Tak na co ještě čekáte? Udělejte radost sobě i vašemu autu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *