Únikové hry (Praha): Zaplatíte za to, že vás někde zamknou. A bude se vám to líbit!

Únikové hry (Praha): Zaplatíte za to, že vás někde zamknou. A bude se vám to líbit!

Vyvolený vstupuje do sklepení banky, které již po několik týdnů slouží jako útočiště teroristy. Banka připravila nešťastníka o vše – o dům, rodinu a peníze. Jediné, co mu zbylo, je touha po pomstě. Jeho cílem je likvidace sítě poboček ve všech velkých městech. Dvakrát byl úspěšný a nyní se chystá odpálit bombu v další bance. Úkolem vyvoleného není nic jednoduššího než najít výbušninu a zneškodnit ji dříve, než dojde k nejhoršímu… Toto není scénář nejnovějšího hollywoodského trháku, kde si hlavní roli střihne Bruce Willis. Jde o escape game Praha a klíčovou postavou budete vy!

Co je to escape/exit game a jaký je její smysl?

Escape game neboli úniková hra. Fenomén, který se do světa dostal za Japonska, snoubí zábavu, logické myšlení, týmovou spolupráci a jedinečnou atmosféru. Jde o netradiční zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Účastníci musí překonávat nástrahy a řešit logické úkoly, různé šifry, hlavolamy a hádanky. Cíl je prostý – jednotlivec či tým se musí během časového limitu dostat ven, případně vyřešit splnit úkol. Stylizované místnosti jsou plné objektů, z nichž některé jsou pro zdárné vyřešení úkolu nezbytné. Jednotlivé prvky jsou vzájemně propojené a pokud je koncept kvalitní, účastníci nakonec vždy dojdou k cíli i bez pomoci. V úvodu jsme zmínili jen jeden z mnoha scénářů. Úniková hra Praha může mít mnoho různých podob a stejně tak se může odehrávat v rozličných prostředích. Některé exit games vás zavedou zpátky do minulosti, jiné zase do blízké či daleké budoucnosti. Escape room nemá žádná omezení. Únikových her se účastní celé rodiny, často i lidé v důchodovém věku. Zkrátka každý, kdo se chce skvěle a poněkud netradičně zabavit.

Kde si lze objednat vstup a ušetřit?

Pokud vás exit room Praha zaujala, vyberte si svůj příběh na www.exitgames.cz. Nový portál sdružuje všechny kvalitní únikové hry v hlavním městě a umožňuje zakoupení slevového voucheru. Jednoduše si vyberete hru, zvolíte počet osob, zakoupíte voucher online, zarezervujete vyhovující termín a… ukážete, co ve vás je!

Publikováno: 18. 01. 2016

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: escape games praha | exit games praha | únikové hry praha