Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Únikové hry (Praha): Zaplatíte za to, že vás někde zamknou. A bude se vám to líbit!

Vyvolený vstupuje do sklepení banky, které již po několik týdnů slouží jako útočiště teroristy. Banka připravila nešťastníka o vše – o dům, rodinu a peníze. Jediné, co mu zbylo, je touha po pomstě. Jeho cílem je likvidace sítě poboček ve všech velkých městech. Dvakrát byl úspěšný a nyní se chystá odpálit bombu v další bance. Úkolem vyvoleného není nic jednoduššího než najít výbušninu a zneškodnit ji dříve, než dojde k nejhoršímu… Toto není scénář nejnovějšího hollywoodského trháku, kde si hlavní roli střihne Bruce Willis. Jde o escape game Praha a klíčovou postavou budete vy!

Co je to escape/exit game a jaký je její smysl?

Escape game neboli úniková hra. Fenomén, který se do světa dostal za Japonska, snoubí zábavu, logické myšlení, týmovou spolupráci a jedinečnou atmosféru. Jde o netradiční zážitek, na který se jen tak nezapomíná.

Účastníci musí překonávat nástrahy a řešit logické úkoly, různé šifry, hlavolamy a hádanky. Cíl je prostý – jednotlivec či tým se musí během časového limitu dostat ven, případně vyřešit splnit úkol. Stylizované místnosti jsou plné objektů, z nichž některé jsou pro zdárné vyřešení úkolu nezbytné. Jednotlivé prvky jsou vzájemně propojené a pokud je koncept kvalitní, účastníci nakonec vždy dojdou k cíli i bez pomoci.

V úvodu jsme zmínili jen jeden z mnoha scénářů. Úniková hra Praha může mít mnoho různých podob a stejně tak se může odehrávat v rozličných prostředích. Některé exit games vás zavedou zpátky do minulosti, jiné zase do blízké či daleké budoucnosti.

Escape room nemá žádná omezení. Únikových her se účastní celé rodiny, často i lidé v důchodovém věku. Zkrátka každý, kdo se chce skvěle a poněkud netradičně zabavit.

Kde si lze objednat vstup a ušetřit?

Pokud vás exit room Praha zaujala, vyberte si svůj příběh na www.exitgames.cz. Nový portál sdružuje všechny kvalitní únikové hry v hlavním městě a umožňuje zakoupení slevového voucheru. Jednoduše si vyberete hru, zvolíte počet osob, zakoupíte voucher online, zarezervujete vyhovující termín a… ukážete, co ve vás je!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *